перебору Топ 6 міфів страхування життя

Термін страхування життя має багато переваг. Але розуміння терміну страхування життя і користуватися його благами дозволяє відсівати через міфи, що оточують його, і Є багато міфів про страхування життя. Ці страхуванню життя міфів і помилок може призвести до занадто мало охоплення викликає фінансові труднощі сім’ям, що страждають втратою коханої людини.

Щоб уникнути цього не сталося з вами, ми розглянули найбільш поширені помилки про страхування життя, щоб встановити істину – допомогти вам зробити правильний вибір страхування життя для вас і вашої родини.

Міф № 1: Я не працюю поза домом, тому мені не потрібно страхування життя.

Брехня! Просто тому, що немає ніякої зарплати, щоб замінити, не означає, що страхування життя є необхідним. Поліс страхування життя, що забезпечує покриття для перебування на дому батьків не стільки про гроші, вони вносять в домашньому господарстві, але замість цього про гроші вони тримають у домашньому господарстві.

У самому справі, ви ніколи не рахував, скільки це буде коштувати, щоб платити по догляду за дитиною та ведення домашнього господарства в відсутність перебування на дому батьків? Не варто недооцінювати, скільки для цього буде потрібно, по догляду за дитиною є дорогим і зростання вартості.

Міф № 2: Я молодий так шансів мені не потрібно страхування життя.

Деякі люди гравці за своєю природою і вирішили взяти їх шанси, пропускаючи на страхування життя повністю. Хоча малоймовірно, що помрете під час робочого року, ви не страхування для того, що може статися, але замість цього, до гіршого сценарію.

Ось чому Термін страхування життя є недорогим для молодих, здорових людей. Купівля страхування життя в даний час означає, що ви будете, надала фінансове забезпечення, не витрачаючи багато грошей за це.

Наприклад, онлайн котирування показують, що $ 250 000 10-річний термін для політики:

• здоровий 35-річна жінка стоїть всього лише $ 165 на рік
• здоровий 35-річний чоловік коштує всього лише $ 195 на рік

До того ж ви можете навіть мати право на життя пільговими цінами, що означає щорічні премії ще менше! Переважний ставки нижче премії – за той же обхват – пропоновані страховиком на основі вашого здоров’я. Доброю новиною є те, що право на отримання пільгових цінах є загальною і може заощадити до 30 відсотків від стандартної ставки.

Міф № 3: Якщо це дійсно так дешево там має бути вигода.

Там немає зловити, щоб термін страхування життя. Ваша основна термін страхування життя політика запропонує вам охоплення тих пір, поки ви платите премію. Ви купуєте терміном страхове покриття на період часу вам потрібно страхування життя, будь то поки діти не ходять до школи або поки іпотека не погашається.

Крім того, ваші премії є фіксованими на тривалості терміну. Вони не збільшиться, навіть якщо стан вашого здоров’я змін.

Міф № 4: мені не потрібно страхування життя одного разу мої діти самонесучі і мій іпотечного погашається.

Всі страхові потреби змінюються. Але яким би ваш чоловік керувати щоденної витрати на проживання без вашої допомоги? А що, якщо ваш чоловік пережили ви на 10, навіть 20 років?

Навіть якщо ваші діти ніколи більше не живуть вдома, і ви більше не мають великі борги, як іпотека, все ще є питання, які ви повинні розглянути, перш ніж вирішити, що страхування життя є непотрібним.

Міф № 5: я застрахував своє життя через мою роботу. Мені не потрібно більше страхового покриття.

False. Правда в тому, ваше страхування життя через свою роботу не може захистити себе і своїх близьких так, як ви думаєте. Огляд наскільки ваша роботодавця оплачуваної страхування забезпечує і розрахувати чи буде цього достатньо, щоб зберегти свою сім’ю зручним через важкі часи, якщо тебе немає поруч.

Більше того, коли ви залишити свою роботу по будь-якої причини, в тому числі вихід на пенсію, ваша страховка звичайно зупиняється.

Міф № 6: Це така сутичка, щоб отримати страхування життя.

Завдяки Інтернету, отримувати котирування швидко і легко. Є цілий ряд інтернет-послуг зі страхування життя і, як правило цитати, все що вам потрібно зробити, це відповісти на кілька простих запитань, щоб отримати котирування. Іноді, ви можете навіть купити поліс онлайн.

остаточним фактом:

З того часу, ви одружитеся, купити свій перший будинок, створити сім’ю і насолоджуватися виходу на пенсію, мають страхування життя означає, що ви і ваша сім’я безпеки знаючи, що ви можете досягти довгострокових фінансових цілей, які ви намітили.

Поліси страхування життя забезпечить Вам індивідуальні покриття для потреб вашої родини. Порівняння котирування в Інтернеті може допомогти вам знайти доступного страхування життя, які захистять вас і вашу сім’ю в найближчі роки.