пенсії в Ірландії

При розгляді питання про можливість початку пенсію в Ірландії, необхідно приймати різні фактори до уваги, для того, щоб переконатися, що ви отримаєте кращу угоду для себе. Якщо ви хочете почати пенсії, то в наступній статті пропонує цінну інформацію про кращий спосіб діяти, як ви почнете це важливе фінансове подорож.

Спочатку, ви повинні досліджувати різні типи пенсійних планів доступні для вас, щоб переконатися, що ви знаєте, всі входи і виходи всіх зарядів, застосовних до різних схем пенсії, яку ви дивитеся. Першочергова увага на даному етапі є розуміння звинувачення, хороший спосіб зробити це, щоб задати конкретні питання, що стосуються цього питання. Деякі з найбільш поширених типів заряду, перераховані нижче.

Ви повинні переконатися, що ви вважаєте кожну точку ретельно при пошуку відповідного пенсійного плану:

– Там можуть бути положення для щорічної плати управління. Так одне питання, яке доречно запитати при розгляді яких пенсійного зробити вибір на користь є, те, що, якщо такі є, щорічні збори?

– Так само, як щорічні витрати управління, визначених пенсійного забезпечення буде мати зборів, які відносяться до будь-яких витрат, які вони можуть понести в результаті боротьби з вашого пенсійного фонду, наприклад, вони можуть стягувати, якщо вони використовують досвід незалежного біржового маклера. Так що вам потрібно, щоб поставити запитання, чи є застосовно плати за обслуговування рахунку, за рамки основної плати управління?

– При прийнятті рішення між пенсіями, ви повинні запитати, чи є плата за додаткові послуги і чи є ці послуги, імовірно, будуть необхідні.

– Деякі пенсії діє на підставі прогнозованого прибутку за певний період часу, і працювати відповідно до певних умов протягом того часу, такі як створення відповідних рівнів вкладу. Це означає, що якщо ви вирішите змінити вашу пенсію протягом цього періоду ви можете не отримати суму, яка була передбачена, і навіть може нести певні звинувачення кару. Переконайтеся, що ви перевірити з вашим потенційним постачальником щодо таких питань.

– Різні види пенсій дозволить пенсійним тримач різним ступенем контролю над пенсійною схемою, наприклад, більш широкий вибір від типу засобів, до яких внески інвестуються. При виборі пенсійного плану, переконайтеся, що ви точно знаєте, скільки контролю у вас буде, і скільки вам потрібно. Наприклад, ті особи, які мають гарне уявлення про фінансову індустрії може вибрати для більшого контролю. Однак, якщо це не ваша сильна сторона, або у вас немає часу, ви можете відмовитися від усіх ваших управління пенсійного провайдера.

– Якщо у вас вже є пенсійний план і розглядають зміна провайдерів, але не впевнені в тому, щоб зробити зміни чи ні, а потім перевірити з вашого поточного постачальника за будь-які витрати, пов’язані з цього питання. При розгляді питання це фінансово життєздатними для Вас, щоб зробити зміни, завжди чинником у цих витрат.

– Запитайте будь-якого потенційного постачальника пенсійної як вони приймають оплату внесків; вони беруть їх щорічно / щомісяця? Є вибір між графіком платежів? Виберіть пенсій, що надавало графік платежів, який відповідає вашим фінансовим тлі.

– При розгляді різних пенсійних планів, переконайтеся, що ви знаєте, чи вмієте ви змінити суми, які ви вносите протягом всієї схеми, і чи є введена плата на внесення змін.

Пенсійні схеми є найбільш ефективним способом економії для виходу на пенсію, це тому, що вони цілеспрямовано розвивали запропонувати кращі норми прибутку в найбільш фінансово безпечним способом. Таким чином, є багато переваг, які мають пенсійні які не можуть бути проведені й інші форми інвестицій. Податок скидання переваги, безумовно, варто відзначити, так як вони не мають собі рівних, хоча є й ковпачки до межі, на якому податок скидання може бути застосований, ці ліміти встановлюються дуже високі.

Ця стаття призначена, щоб надати вам кілька ключових моментів, щоб думати про при виборі пенсії, але далека від остаточного або невідновлюваних списку і подальше дослідження рекомендується. У бесіді з незалежним фінансовим консультантом або пенсії постачальник повинен бути ваш наступний крок.

Ця стаття заснована на власних спостереженнях автора і досліджень і не пов’язаний ні з третього партійними організаціями.