пенсію зручно – що робити з пенсійним

Ви, ймовірно, не будуть шоковані, дізнавшись, що люди з позитивним поглядом на життя будуть мати тенденцію до оптимізмом дивляться в майбутнє, і це включає в себе проблему збереження достатньо для того, щоб мати можливість вийти на пенсію в комфорті.

Але подумайте, наскільки ймовірно, для тих, хто з оптимізмом зору їх фінансового стану та їх потенціал, щоб заробити адекватні гроші, відкладені на чорний день, від якої можна жити все своє пенсію. Враховуючи нашу поточну атмосферу страху, скрізь ми дивимося, телебачення, газети, друзі, колеги і т.д., ми в даний час нагадав, що існує глобальна кредитна криза і про те, що фінансові інститути мабуть руйнується навколо нас. Страх рясніє для сьогодення, а й майбутнього теж. Але є багато причин, щоб відчувати себе позитивні і, сподіваюся, ви прийдете до кращого прийняти вигляд, як тільки прочитавши цю статтю.

Якщо ви коли-небудь намагалися встановити точно, скільки капіталу необхідно, щоб підтримати вас через вашу старість, ви, ймовірно, складено бюджет документування очікуваних доходів і очікуваних витрат. Ви можете виявити, що ваші власні розрахунки у вас є невеликий дефіцит між тим, що вам потрібно і що у вас є. Але ви враховані всі необхідні фактори, що визначають ваші витрати?

Це те, де хороші новини приходять в; до того часу, ви наближаєтеся або введенням, роки виходу на пенсію, ви виявили, що ваш спосіб життя і фінансові обставини різко змінилися з вашої молодості. Чи враховували ви такі зміни житті події? До моменту виходу на пенсію, ваші діти, безсумнівно, залишила вдома, це означає, що ви бюджет харчування, комунальні послуги, а також інші пов’язані з цим витрати будуть різко скорочені. Якщо ви купили під час іпотечної вашої молодості, шляхом погашення ви, ймовірно, виявите, що або ви оплатили його, або близькі до оплати його. Саме ці дві прості речі означатиме, що у вас буде більше вашого валовий заробітної плати залишилися для себе.

Вже ви повинні починає відчувати себе трохи щасливішими про ситуацію. Ці зміни в житті обставина може означати, що вам може знадобитися тільки у відставці, три чверті доходу, що вам потрібно в ваших попередніх років, а це означає, що ви не повинні збігатися у відставці, сума, яку ви заробили, коли використовується. У певному сенсі, ви повертаєтеся до яким ви були в підлітковому віці, тільки нужденні, щоб заплатити за їжу, одяг, рахунки і весело, весело, весело!

Для багатьох людей, які відчувають, що вони не були прийняття адекватних пенсійних внесків, або хто до цих пір не створена ірландської пенсійного плану і турбуються про те, як вони будуть накопичити достатньо грошей, все це чудові новини. Отже, у вас, можливо, не стільки капіталу, як ви сподівалися, але є ймовірність, що вам не потрібно стільки, скільки ви очікували.

Пенсійний план насправді одна з найбезпечніших і найбільш прибуткових способів заробити достатній капітал для того, щоб пенсію комфортно.

Тільки швидкий розгляд альтернативних методів люди займаються покаже, як нестабільні вони можуть бути. Наприклад, багато людей, які зробили ставку на інвестиції в нерухомість за джерелами доходів виявили, що в період глобальної економічної кризи вони стали менш багатими, ніж вони були, ціни на нерухомість різко впав, і тому так і зробили цих людей доходи. Вони, можливо, починає трохи розслабитися зараз, але економіка в значній мірі непередбачувана, ніхто не знає, коли наступний спад буде кусати, або як жорсткий, так що власність насправді може не бути настільки ж прибутковим, як може здатися, за часів зростаючої економіки . Пенсійний план з урахуванням задоволення Збереження малюнків необхідно, щоб зібрати достатньо капіталу, під час виходу на пенсію. Вони мають масивне податку скидання переваги, наприклад, і по-справжньому позитивний крок для будь-якої людини, щоб взяти.

Якщо ви все ще відчуваєте себе трохи песимістично вашого фінансового майбутнього, є й інші речі, які ви можете зробити, щоб допомогти собі. По-перше, ви можете зробити коригування способу життя в тут і зараз. Скорочуючи на предмети розкоші, наприклад, і кожен пенні ви збережете може бути додано в ваш пенсійний фонд для інвестицій і подальшого зростання. Чим більше ви покладете, і чим раніше ви це зробите, тим більше буде віддача від ваших грошей. Крім того, якщо ви не хочете, щоб скорочення на предмети розкоші, але ви відчуваєте, що ви не будете мати достатньо капіталу, у віці від 65 до пенсії, ви завжди можете планують відкласти свій вихід на пенсію на деякий час для того, щоб збільшити свої заощадження.

Але найкраща новина ще в тому, що ЗМІ починають говорити про поліпшення фінансової кризи. Скоро ми почуємо про те, як великий економіка та засоби масової інформації йшли б далі до свого наступного тактику налякати. Хоча ми можемо бути в той час як далеко все ж, наш нинішня глобальна фінансова світогляд яскравості.

Ця стаття заснована на власних спостереженнях автора і досліджень і не пов’язаний ні з третього партійними організаціями.