пенсіонерів кабіни мають гнучкість життя поселення

Життя поселень як правило, працюють краще для людей, які знаходяться в їх роки виходу на пенсію або відповідають визначеним критеріям, які роблять покупки поліса страхування життя приваблива для покупців. Загалом, люди, які отримують найбільшу віддачу від життя поселення включають в себе:

* Особистостей, які займали конкретного поліса страхування життя протягом багатьох років, і тепер можна знайти страхування життя за нижчою ціною в іншому місці. Насправді, більше третини всієї життя поселення потрапляють в цю категорію. Якщо ви були проведення політики життя протягом сорока років, швидше за все, ви можете продати це для життя поселення і знайти кращу політику в інших місцях за зниженою премії.

* Особи відходу з гучних позиції з корпорацією. Багато керівників мають величезні політики на собі силу їх важливості в організації. По виході у відставку, продаж політики та інвестування або використання доходів для комфортний вихід на пенсію може бути розумним вибором.

* Якщо одержувач оригінального політики помер або досягли своєї більшості, значна поліс страхування життя може більше не бути необхідні. Це іноді буває для літніх американців, які спочатку придбаний великої політики, коли їх діти були маленькими. Якщо діти тепер виросли і самостійно з комфортного життя, немає більше необхідності продовжувати платити великі премії за величезні політики.

* Особи, які мають великий політики, але більше не може дозволити собі подвійно премії можуть отримати вигоду з грошової вартості життя поселення – вони більше не повинні платити страхові внески, і вони отримують одноразову допомогу з грошей, які вони можуть використовувати для інших потреб.

* Люди з невиліковними захворюваннями, можуть отримати вигоду з життя поселення у той час як вони все ще живуть, як спосіб отримати такі необхідні готівкові гроші для лікування, хоспіс та інші витрати.

Життя Поселення є відносно простими

Є все більша кількість брокерів, що працюють з життям населених пунктів сьогодні, і якщо ви працюєте з фінансовим консультантом, він чи вона, як правило, організувати продаж життя поселення для вас також. Процес напрочуд простий. Тому що все більше і більше людей йдуть цим шляхом, таблиці були розроблені, які можуть дати споживачам передбачуваний діапазон того, що вони можуть розраховувати на отримання від базового життя поселення по ряду критеріїв, у тому числі:

* Вік, стать і рід занять страхувальника
* Здоров’я страхувальника
* Розмір політики
* Річна процентна премія політики
* Остаточні вартість поліса в разі смерті страхувальника

Велика частина цієї інформації може бути легко отримано, за винятком інформації про ваше здоров’я. Для цього вам, можливо, доведеться погодитися на ваші медичні записи протягом певного періоду часу випущені до оцінювача життя поселення. Ви також можете бути запропоновано пройти повне фізичне.

Після того як це було зроблено, ви, як правило отримують кілька пропозицій врегулювання життя. Саме це конкурсних торгів, який дає вам значні одноразові для вашої політики, яка набагато перевищує грошову вартість ви отримаєте від вашої страхової компанії.

Щоб дізнатися більше, поговори з фірмою, що спеціалізується на життя поселень або вашим фінансовим консультантом. Принаймні введення вашого виходу на пенсію років, життя поселення може дати вам набагато більше можливостей, ніж ви думали, це можливо.