пастки зроблені ануїтету покупців

Як і з будь-яким інвестиційним інструментом, ануїтетів може ввести в оману, якщо вони не досліджував належним чином. Є кілька поширених помилок – ануїтет або пасток – що інвестори часто роблять при купівлі ануїтети. Кожен тип ануїтету – постійні, змінні, а індекс – має свої власні унікальні підводні камені, які повинні бути прийняті до уваги.

Мінлива пасток ануїтету:

1. Диверсифікація є важливим, щоб збалансувати спад в одній інвестиції. Консультації змінюється на диверсифікації рівнів, але загальні інвестиції ануїтету слід розділити між 3-5 субрахунків на мінімальному рівні.
2. Багато інвесторів не розуміють, що ранні плати висновку може звернутися в ануїтети. Таким чином, вони не завжди враховують, якщо вони будуть потрібні гроші вони готуються інвестувати у змінній ренти, якщо їх обставини або ринкові умови зміняться. Щоб уникнути цієї сумної ситуації, не інвестиційні гроші, що вам може знадобитися під контракт строком на ануїтету.
3. На додаток до плата за зняття коштів, плата за управління слід розуміти. Часто змінні ануїтети стягують від 1 до 2% розцінок який схожий на ті, які стягуються на пайові інвестиційні фонди.
4. Змінні ануїтети, пропонованих різними компаніями мають різні варіанти. Переконайтеся, що опції ви зацікавлені в дійсно доступні в проспекті ануїтету, перш ніж почати інвестиції документів.
5. Деякі змінні ануїтети стягувати комісійні, як пайові інвестиційні фонди. Шукайте “холостого ходу” планує уникнути цієї плати.

пасток індекс ануїтету:

1. Як і змінні ануїтети, плата за зняття коштів можуть застосовуватися для індексації ануїтетів. Той же рада відноситься. Ніколи не вкладайте гроші, які ви, можливо, буде потрібно протягом терміну дії договору з ануїтету.
2. Багато інвесторів не розуміють, що індекс ануїтету може мати максимальний річний ковпачок вихід, а також мінімальні поверсі. Шукайте ануїтетів з високими кришками або, що класифікуються як “No-шапка”.
3. Тільки інвестувати в індекс ануїтетів, що обнулити щороку. Ця опція називається щорічні асигнування скидання. При виборі цієї опції, баланс на рахунку не може опуститися нижче свого попереднього максимуму.
4. Як і змінні ренти, ануїтетів деякого заряду 1 до 2% за ведення рахунків. Переконайтеся, що він розуміє, що звинувачення, і переконайтеся, що вони не будуть усунені.
5. Зрозуміти, як ануїтет обчислює зростання, щоб уникнути сюрпризів в оцінках або розподілу.

фіксовані пасток ануїтету:

1. Схожі на коливання та індексу ануїтети, плата за зняття коштів може звернутися до фіксованих ануїтетів. Це, напевно, найважливіший рада ануїтету інвестор може забрати, тому він був повторений знову в кожному розділі. Ніколи не вкладайте гроші, які ви, можливо, буде потрібно протягом терміну дії договору з ануїтету.
2. Гарантовану швидкість не завжди залишаються постійними протягом всього терміну дії договору. Деякі ануїтетів рекламуються з високою швидкістю, але він може бути дійсним лише протягом перших двох років п’ятирічного ануїтету, наприклад. Тому важливо зрозуміти структуру гарантованою швидкістю фіксована рента, перш ніж воно було придбано.

Загальна ануїтети пенсійні накопичення твердих інструментів, але вони повинні бути вивчені належним чином, щоб уникнути поширених помилок і майбутніх розчарувань.