партія обладнання і оренда устаткування й страхування втрати

Компанії з оренди обладнання, починаючи від лісів послуг партію товарів та обладнання торгових точок, може відчувати значні втрати обладнання в результаті крадіжок і вандалізму. Вітчизняне устаткування Реєстрація (НКО) вважає, що більше 1 мільярда доларів на рік в оренду обладнання та обладнання для урочистостей Оренда буде вкрадений. На жаль, швидкість відновлення для даного обладнання, як правило, низька.

При реєстрації обладнання Національний реєстр обладнання, ви збільшуєте шанси на вкрадені речі повернуті. Ця база даних також доступні для співробітників правоохоронних органів, щоб вони могли відслідковувати та отримання вашого обладнання. Ліси Industry Association (SIA) є подібним типом приналежність, що діє в інтересах безпеки для компанії з оренди обладнання, які поширюють лісів і підйомних платформ.

Як ви можете захистити вашу оренду обладнання? Забезпечують його і стежити за ним.

Купувати належному страхуванні обладнання для ваших потреб: будівельні ліси, страхування партії товару і т.д.
Зверніться в поліцію покататися на приміщення в неробочі години.

* Є номер VIN травлення або штамп в оренду обладнання в декількох місцях, особливо прихованих місцях. Тримайте ретельної записи, які містять VIN обладнання номер, номер моделі, рік і виробника.

Візьміть фотографії вашої оренди обладнання з різних кутів.
Зареєструвати обладнання в національно визнаних баз даних, як і Національний реєстр обладнання.

Обладнання крадіжки на робочому місці можуть бути утримані системи безпеки, огорожа по периметру власності, шлагбауми, забезпечених ворота, і сильне освітлення. Наявність тільки одного входу з орендодавцем також допоможе запобігти крадіжці. Переконайтеся, щоб тримати весь сайт і будівельних ключі забезпечені – і не використовують кодові замки, тому що ці цифри можуть бути передані стороннім. Крадіжка також може бути припинено шляхом розміщення попереджувальних знаків навколо власності повідомлення злодіїв, що обладнання задокументовані та зареєстровані. Провести інвентаризацію обладнання часто, так що ви помітите, коли частина відсутня або коли щось незвичайне відбувається.

Ви повинні зробити перший крок, щоб засвідчити особу клієнта. Збережіть копію його або її водійські права, яке допоможе вам відстежувати клієнтів вниз пізніше, а також дати йому або їй тонке Зверніть увагу, що орендоване обладнання контролюється. Порівнюючи з ліцензією Інші форми ідентифікації, наприклад, кредитної картки або реєстрації автомобіля, дає вам ще один доказ ідентичності. Деякі компанії навіть піти так далеко, щоб попросити відбитком великого пальця на договір оренди обладнання. Якщо Ваш клієнт не повернув обладнання, яке він або вона орендувала, намагаються не поспішати з висновком, що вона була вкрадена з злочинними намірами. Ви праві, вжити заходів, але, будучи недбалим повернути обладнання в строк, не означає автоматично крадіжці. Дзвінки на замовника або перейдіть на будівельному майданчику або розваг – обладнання все ще може бути там.

Що ви робите, коли обладнання вкрадено?

* Використовуйте підготовлений план безпеки з вашими співробітниками. Делегувати завдання для кожного завершити в тому випадку, прокат спорядження для вкрадена.

* Виклик співробітників правоохоронних органів, як тільки ви помітили, прокат обладнання пропав безвісти.

* Зверніться до страхового брокера і повідомити його.

* Повідомити інших місцевих дилерів устаткування.

Чому це так легко для будівництва, будівельні ліси, і партійні обладнання, щоб отримати вкрали? Бо часто, існує дуже мало безпеки на оренду сайтів – будь то поетапний розвиток сайтів, важкий проект будівництва, і так далі, особливо вечорами. Низька безпека означає низький рівень ризику, з точки зору злодія. Тому що вкрав оренду обладнання рідко одужав, вживати заходів обережності при купівлі Оренда Страхування обладнання через довіреної брокера. Це заощадить ваш час, ваші гроші, і ваше розсудливість.