партнерство для виконання медичних пік надає перші доповіді лікарів за рівнем лікування діабету

Лікарі, щоб побачити загальний рівень лікування своїх пацієнтів отримують по п’ять великих планів в галузі охорони здоров’я, порівняйте всієї громади рівнів лікування

Для вимірювання та поліпшення якості лікування хронічних, сьогодні некомерційні Dallas-Fort Worth бізнес-групи з питань охорони здоров’я (DFWBGH) для поширення звітів про діабет якісної медичної допомоги до 1300 лікарів первинної ланки та ендокринологів всій Даллас і Форт-Уерт. Підготовлено партнерства для забезпечення максимальної продуктивності охорони здоров’я, спільні програми запущений DFWBGH в 2007 році, персоналізовані звіти показують, якості лікування діабету результати розрахунку за даними комерційних претензій підсумовуватися по п’яти основних планів в галузі охорони здоров’я.

Даллас Звіти лікування діабету, і першим кроком до підготовки ринку публічної звітності в майбутньому. Протягом декількох років, DFWBGH розраховує зробити п’ять регіональних плану якості доповідей по лікарях доступні для споживачів, щоб допомогти їм зробити усвідомлений вибір про свої охорони здоров’я. В даний час звіти поштою в область лікарів, які лікували 20 і більше пацієнтів з цукровим діабетом в 2007 році. Дані підсумовуватися по п’яти беруть участь плани в галузі охорони здоров’я – Етна, Blue Cross Blue Shield штату Техас, CIGNA, Humana та UnitedHealthcare – забезпечити лікарів більш повну картину відходу їх пацієнти отримують.

“Ви не можете керувати тим, що ви не вимірюєте,” сказала Вірджинія Нисбета, президент і директор DFWBGH посібник Дизайн, Бринкер International. “Ці звіти пам’яткою залучення уваги до важливої ​​процес і результати заходів з лікування діабету і забезпечують еталон, за яким для моніторингу прогресу в майбутньому догляд вдосконалення всієї Metroplex”.

Як область лікарі виступати?

В цілому, лікарі DFW добре зарекомендував себе в лікуванні діабету в порівнянні з лікарями по всій країні. Спостерігається швидкість, з якою виконується DFW лікарі рекомендували, пов’язаних з діабетом випробування становила в середньому трохи вище, ніж середні темпи національного тестування повідомляє Національний комітет із забезпечення якості. *

Спираючись на кращі, ніж у середньому продуктивність, PPHP бачить можливості для поліпшення загальній системі лікування діабету через офісу лікаря удосконалення процесу, поліпшення якості медичної освіти та самоврядування, підвищення обізнаності серед споживачів чинників ризику діабету і як запобігти або звернути назад діабет і медичний дизайн план, який усуває бар’єри до адекватної медичної допомоги.

“Існує багато плутанини і недовіру всьому часом суперечливі індивідуальний план медичного якості звітів лікарі отримують”, говорить Скотт Conard, доктор медичних наук, президент з медичних питань, медична група Здоров’я Edge. “У той час як звіти на основі даних за претензіями не ідеальні, ці агреговані, п’ять-плану звіти хороший перший крок до усунення деяких з цієї плутанини”.

Звіти Diabetes Care є результатом річного співробітництва ключових зацікавлених сторін, включаючи місцевих лікарів, роботодавців, споживачів та плани в галузі охорони здоров’я, які працювали разом над створенням працездатною вимірювання догляду та поліпшення стратегії, які є прийнятними для всіх. Лікарі брали безпосередню участь у виборі показників ефективності використані при розробці звітів. Початкові доповіді, розроблені тільки для лікарів, а не їх опублікування в цей час, мають на меті розпочати діалог з лікарями про те, як підвищення громадської обізнаності про діабет Фактори ризику і профілактика, і вдосконалення лікування діабетичної і результатів в області DFW .

“Реальна вартість цієї вправи є способом воно принесло лікарів, роботодавців, споживачів та плани в галузі охорони здоров’я разом у відвертій дискусії та відкритого боротися з перешкодами, щоб зробити лікування діабету як можна краще в Даллас,” сказав Боб Queyrouze, внутрішні консультант з компенсації, пільги, здоров’я і продуктивності управління, Федерального резервного банку Далласа. “Ефективні рішення буде можливе тільки з дією від усіх зацікавлених сторін.”

Вплив діабету в Dallas-Fort Worth

Про 400000 чоловік був діагностований діабет в Dallas-Fort Worth 12 повіту області (близько семи відсотків від загального 6000000 населення). А за даними Американської діабетичної асоціації, близько чверті пацієнтів з цукровим діабетом навіть не знають про це, що було б рівносильно іншому 133000 жителів області, які мають діагностованого діабету.

Агрегування даних по п’яти планів в галузі охорони здоров’я забезпечує велику вибірку хворих і більш широкої, більш статистично значущим видом лікування діабету лікаря пацієнти отримали в 2007 році. Погоджених критеріїв та методології вимірювань по п’яти планів в галузі охорони здоров’я надає значимі порівняння індивідуальних результатів лікар всієї громади середніх. PPHP і плани в галузі охорони здоров’я може порівняти дані між здоров’ям планів для виявлення шляхів поліпшення збору та подання даних про якість, а також оцінити, як різні конструкції плану здоров’я може вплинути на доступ до медичної допомоги, догляду управління і пацієнта.

про партнерство для виконання медичних піку

Партнерство для забезпечення максимальної продуктивності Охорона здоров’я включає близько 80 відсотків з майже 4100 лікарів первинної ланки на ринку DFW і їх пацієнтів через постачальника мереж п’яти беруть участь страхування здоров’я – Етна, Блакитного хреста і Блакитного щита Техас, CIGNA, Humana та UnitedHealthcare – і майже 300 000 місцевих співробітників користувача DFWBGH компаній та членів їх сімей.

про Dallas-Fort Worth бізнес-групи на здоров’я

Dallas-Fort Worth бізнес-групи з питань охорони здоров’я є 145-члена коаліції Даллас і Форт-Уерт роботодавців області прагне до ринкової реформи охорони здоров’я. До її складу входять American Airlines, Bell Helicopter Textron-, Бринкер міжнародного, федерального резервного банку Далласа, JC Penney, Neiman Marcus, Sabre Holdings, Southwest Airlines і Texas Instruments. Член Національного бізнес-коаліції з питань охорони здоров’я, мети DFWBGH є роботодавцями для розширення можливостей для прийняття обгрунтованих рішень медико-санітарної допомоги купівлі та заохочення медичних працівників постійно підвищувати свою продуктивність