партнерство Арізони програма для довгострокового догляду

Відповідно до Закону Арізона Досвідчений, штат Арізона почали свою участь у довільній програмі партнерства Догляд термін з 1998 року. Розроблена програма є програма партнерства між державою і приватним Арізони Довгий компаній Догляд Термін страхування, надання активів зневага, коли страхувальник прагнути право на отримання допомоги Medicaid. Ця програма надає громадянам, які бажають звернутися з стимули при купівлі довгострокових політиці охорони здоров’я і в даний час у веденні Догляд Арізона вартість медичного Система герметизації або AHCCCS.

Ці стимули варіюватися від однієї людини до іншої, який залежить від кількості страхових виплат людей зібрав. І тих, хто більше страхових платежів більше користі від програми. У свою чергу, страхувальники можуть використовувати програму більш, щоб виключити будь-який тип лічильних ресурсів.

Тим не менш, є одне обмеження – одружений заявників не може використовувати програму, щоб виключити ресурси, які належать виключно компанії свого чоловіка. Але, програма як і раніше забезпечує відбірковому страхувальників зі значним стимулів для інвестицій в довгостроковий догляд страхування.

Крім того, довгострокового догляду держави система не враховує деякі або всі активи заявника при визначенні права, якщо заявник має довгостроковий догляд страховий поліс, який відповідає певним вимогам. На додаток до суми не враховуються при визначенні права, AHCCCS не відновиться така ж кількість від майна особи за програмою відновлення нерухомості.

Коли справа доходить до політики партнерства, кожна політика повинна відповідати закону Арізони і повинні відповідати вимоги щодо захисту споживачів, що складається з умов, встановлених державою. Крім того, кожному політику необхідно надати наступні інфляції захисту потрібно (а) Якщо політика продані фізичній особі, яка не досягла віку 61 від дати купівлі, політика повинна забезпечити сукупний середньорічної інфляції захисту, (б) Якщо Політика продано фізичній особі, яка досягла віку 61, але не досягли віку 76 на таку дату, політика повинна забезпечити певний рівень захисту інфляції, і (в) Якщо політика продані фізичній особі, яка досягла віку 76 на цю дату, політика може забезпечити певний рівень захисту інфляції.

Це перш за все, важливо пам’ятати, що (а) купівлю політики партнерства автоматично ж не вам право на Medicaid. Medicaid є й інші критерії, які можуть дискваліфікувати вас, (б) активів зневага доступна тільки під політику партнерства, а не кожен довжиною політики догляду термін політику партнерства, (в) Цілком можливо, що політика партнерства втратить свій статус у партнерстві майбутньому, якщо: є зміни в політиці партнерства, в тому числі зміни в інфляції захист положення, окремі переходить в стан, який не має програми партнерства, і є зміни до закону штату або федеральний, який регулює партнерство Програми.

Як і інші держави, які честі взаємності, Арізона відзнакою довгострокової політики догляду придбали в інших державах.