парасолька покриття для страхування вашого будинку

Ви напевно чули вислів «парасолька політики» і, можливо, хтось навіть припустив, що ви отримаєте один. Але навіщо вам потрібна така політика, якщо у вас вже є страховка домовласників? Ну, ви, звичайно, чули численні історії про парних і непарних \ обурливо позовів відбувається час від часу. І парасольку покриття є одним із способів ви можете захистити себе від участі в такій історією для всіх говорити.

Що парасолька політики є забезпечити додатковий охоплення, який виходить за свої межі у виняткових випадках, і гарною новиною є те, що така політика застосовується як для домовласників і авто страхування. Експерти стверджують, що це хороший інструмент для покриття ваших ризиків, особливо пов’язаних за законом. У багатьох випадках страхування відповідальності ви носите з собою ваш стандартний політика не достатньо, щоб покрити судові витрати і це саме те, де у вас є гарне використання парасольки охоплення. Маючи таке покриття захистить вашу основних засобів (автомобіль, будинок, інше майно) від бути затребувана законним шляхом, і це, безумовно, хороший спосіб мінімізувати свої ризики.

Хто отримає максимальну вигоду, використовуючи парасольку політики?

При розгляді питання про отримання парасолька охоплення, ви повинні оцінити, що ваші шанси виникають юридичні дії і які активи повинні бути захищені від таких ризиків. Іноді це було б дешевше просто збільшити кількість уваги, ніж отримує парасолька політики. Збільшення вашої франшизи також призведе до зниження страхових тарифів. Але якщо ви в кінцевому підсумку ризикує зіткнутися в суді (з тими божевільними багатомільйонні вироків), що мають парасольку політика, безумовно, буде корисно.

Щоб бути більш точним, наявність басейну, батут, гідромасажну ванну або небезпечних тварин з частими гостями у вашому домі, ви обов’язково знайдете хороше застосування для покриття парасольки. Але якщо у вас немає такої ризик судового переслідування, ви можете мати звичайний договір страхування будинку без будь-яких турбот.

Що охороняється парасолька охоплення?

Коли ви отримуєте парасолька покриття це означає, що у вас є набагато більш широкої страхового захисту з більш високою кількістю охоплення. Прості страхові поліси забезпечують покриття тілесних ушкоджень і матеріального збитку, проте з парасолькою охоплення, такого захисту виходить за рамки стандартної політикою і буде працювати у випадках, коли пошкодження або травма викликана ваша, члени вашої родини, утриманців і навіть домашніх тварин. Ви також отримуєте покриття у випадках:

* Арешт помилково
* Висновок помилково
* Дифамації
* Вторгнення в приватне життя
* Зловмисне судове переслідування
* Виселенням
* Протиправні входу

З деякими парасолька політики Ви навіть отримаєте захист у випадку виникають юридичні дії під час роботи в добродійності, цивільних або релігійних організацій. Ви повинні мати на увазі, що незалежно від того, як дивно або нерозумно залежно від обставин, ви все одно доведеться платити за судові витрати, пов’язані з ним, і це завжди багато грошей.

Коли парасолька покриття займає силу?

Парасолька покриття займає силу, коли стандартна кількість страхуванні відповідальності в межах вашого авто або страхування житла вичерпаються. Суму, що перевищує ваш стандартний страхування цивільної відповідальності є те, що будуть покриті за рахунок парасолька політики. Тим не менш, деякі компанії дасть парасолька політики тільки тим клієнтам, у яких є автомобіль і домашніх страхових полісів з ними, тому переконайтеся, що дізнатися ваші варіанти, перш ніж розглядати парасолька охоплення. Іноді ви можете навіть бути зобов’язані мати певну кількість страхування відповідальності для того, щоб подати заявку на парасольку політики.