парасолька для хвороби

Критичні охоплює хвороба як парасолька під час поганих погодних умов. Ваше здоров’я є самою тендітною речі, і з ним слід поводитися з великою обережністю. “Цінність здоров’я рідко відомо, поки він не втратив”, Це підходяща приказка, яка відображає важливість гарного здоров’я. Як правило, це прислів’я передає повідомлення, що ми часто ігноруємо або беруть до уваги важливість гарного здоров’я, поки ми не втратити його. Страхове покриття захищає вас і вашу сім’ю у важкі часи. Це як щит, коли щось несподіване ударів.

Цей вид покриття платить вам грошову суму, якщо ви з діагнозом критичного захворювання, який розглядається у вашому договорі страхування. Цілих 40 умов потрапляють в категорію критичних захворювань. Тим не менше, ряд умов покриті залежатиме від постачальника послуг страхування. Як правило, критично охоплює хвороба буде включати в себе в будь-якій точці земної 27 до 40 захворювань. Умови будуть перераховані в договорі і було б вирішити премії, що ви повинні платити. Для того, щоб вибрати план, ви можете порівняти цитати з різних постачальників послуг. Це підходяще місце, щоб отримати лапки, оскільки вона є одним з найважливіших двигунів цитуючи хвороби. Це те саме що пошуковій системі, і ви можете легко отримати цитати з критичних страхових хвороби.

Критичні страхування може зробити більше, ніж просто захистити вас у важку хвилину. Він може дати вам душевний спокій. Є багато захворювань, передбачених у критичних охоплює хвороба, яка не включена в іншому випадку страхування життя або план медичного страхування. Умови розділені на основні умови та додаткових умов.

основні умови вкриті

* Рак
* Ниркова недостатність
* Коронарні артерії шунтування
* Серцевий напад
* Основні трансплантації органів
* Розсіяний склероз
* Інсульту

додаткові умови вкриті

* Шунтування аорти
* Сліпоти
* Доброякісні пухлини головного мозку
* Коми
* Втрати кінцівок
* Глухоти
* Заміни серцевого клапана або ремонту
* Втрата мови
* Хвороба рухового нейрона
* Термінал хвороби
* Параліч / параплегія
* Хвороби Паркінсона
* Опіки третього ступеня

Розмір одноразової виплати отримали через такого роду критичні страхової хвороби повинна бути використана для оплати витрат на догляд та лікування, відновлення посібників, щоб розплатитися з боргами, замінити втрачені доходи у зв’язку із зменшенням здатності заробляти, або навіть фонд зміни способу життя. Є деякі альтернативні форми критичних охоплює хвороба якої Страхування послуг робить прямий оплати для постачальників медичних послуг для покриття високої вартості лікування. Максимальна сума платежу вказана в страховому полісі і визначив за епізод лікування. Цей засіб допомагає уникнути на кишенькові витрати, так як ви (страхувальником) не повинні нічого платити за лікування. Страхова компанія платить безпосередньо в лікарні.

Деякі форми критичних страхування хвороби дозволяють страхувальникам, щоб поїхати в високоспеціалізовані лікарні в інших країнах для лікування. Ця політика буде включати в себе проїзд та проживання для застрахованих та компаньйона та інших додаткових послуг, які можуть знадобитися під час подорожі для лікування мети. Є багато варіантів, і ми пропонуємо вам перевірити всі умови і особливості вашого критичного охоплює хвороба ретельно, перш ніж вибрати план.