пан, або пропав – буде вашою стоматологічної страхової практиці пережити це

Ми всі визнаємо, що страхування є необхідним витрата, але це не так, поки не зробимо стверджують, що ми розуміємо, наскільки необхідно. Дане дослідження від Піта Lishman від імені BDA Plus демонструє, як одного з своїх членів вигоду від фахівця всебічного покриття, коли їх стоматологічній практиці постраждали витоку води.

Втеча з води є одним з найбільш плідних причин житлових і комерційних страхових випадків, на які припадає майже 30% всіх заяв, зроблених в 2009 році *. Вибух або протікають труби може викликати серйозні структурні і косметичні пошкодження майна і змісту, зокрема при виникненні той час як властивість залишається невикористаним протягом певного періоду часу. Уявіть собі збиток, який 300 галонів води, що проходить через ваші труби кожні десять хвилин викличе заливки на ваш підлогу, навіть якщо його не використовувати протягом короткого часу.

BDA Plus організує страхування для більш ніж 4500 медичних практик, так що ми маємо справу з такі вимоги, як це на регулярній основі. Як страховий брокер, наше зобов’язання полягає в вас через процес претензій і знайти рішення якомога швидше, так що ви можете повернутися до справи, як звичайно.
Для того, щоб краще пояснити такій ситуації, як ця, наступна коротка дослідженні випадку претензії ми отримали від членів BDA в 2009 році.
випадок
Член BDA в цьому випадку спочатку помітив витік води в стоматологічній практиці його на 14 травня 2009 року. Як показує практика була без нагляду протягом більше 24 годин, вода, можливо, була втеча за деякий час до відкриття. Повені сталися протягом усього рівня землі, в тому числі хірургії та прилеглих коридору. Очікувалося, з самого початку, що найбільш постраждалих районах буде підлогу і шафового виконання.

BDA Plus були повідомлені про претензії відразу, а сантехніка інженера незабаром був призначений розслідувати приміщень. Прибувши на місце, сантехнік швидко визначив причину витоку будучи прорвало трубу, і ходив, необхідні ремонтні роботи.
Після подальшого огляду, килим кахельну підлогу був дійсно зруйнований. Однак, як тільки сушать, червонодеревника постраждав незначно ушкодження. На жаль, стоматологічне крісло не жили так добре, і був повністю непрацездатним. BDA повідомлення користувача BDA Plus, який просив інженера досліджувати ступінь пошкодження до стільця і ​​чи є це могло бути відновлено в повному робочому стані.

Член BDA зв’язався постачальник стоматологічного обладнання Генрі Шайн, який відправили інженера, щоб оцінити збитки. Після огляду, стало очевидно, що невід’ємною електричного блоку управління було завдано непоправної шкоди, який означав, що всі крісла повинні бути замінені. З доповіддю з цього питання від інженера, члена BDA повідомив Втрата Настройщики справу з твердженням, що ці витрати повинні бути включені.

Загальна вартість утримання пошкоджених склала трохи більше £ 15 000, в тому числі 13311 £ для стоматологічного крісла. У той час як Цюріх і оцінювачів збитку працювали погодитися врегулювання суму, BDA Plus підтримується відповідність між усіма сторонами, що у того, щоб зберегти страхувальник в курсі будь-яких змін. Для деяких аспектах, включаючи заміну та встановлення стоматологічному кріслі, BDA Plus змогли отримати повноваження від страховика продовжити до остаточного врегулювання була досягнута.

Клієнт має право на £ 15,154.76 наступне відповідність між Цюріхом і втрати Регулятор, і остаточна перевірка була випущена на початку вересня на цю суму.
Що стосується страхових випадків йдуть, це був досить простий випадок з періодом близько 4 місяців між отриманням повідомлення та врегулювання позову і тільки ускладнення, що виникають при пошуку підходящої заміни стоматологічному кріслі. Ефективне висновок позов був дуже допомогла страхувальник точного розрахунку страхових сум на початку періоду політику і своєчасний обмін інформацією між усіма зацікавленими сторонами.
Профілактика є кращим засобом
Втеча з води, як правило, пов’язаних з морозами, внаслідок тріщини труби. Є й інші причини такого пошкодження однак, значення претензії не обмежується виключно в зимові місяці.
Традиційні сантехніка складається з трубопроводів металу і зварних з’єднань, в той час як сучасні будівельні технології зазвичай включає пластикові деталі. У той час як це знижує витрати на будівництво в матеріали і робочу силу, це менш довговічні сантехніка матеріальних засобів більш сприйнятливі до витоку або чергами. Забезпечення кваліфікованим сантехніком зобов’язується будь-яку будівлю або ремонтних робіт є першим кроком у зниженні ризику пошкодження водою.
Крім того, доцільно, щоб перевірити приміщення регулярно в будь-які періоди тривалої відсутності, з тим щоб обмежити шкоду, заподіяну повинні прорвало трубу.
Відповідна захист
У той час як найкращими ліками є профілактика, дуже важливо, щоб зобов’язання в місці достатньо міцні, щоб впоратися з кризою повинна виникнути одна. Стоматологічної практики страхування має бути організована у відповідності з вашим бізнесом, з адекватною страхової суми та області кришка відображає ваші потреби. Переконайтеся, що ви розумієте всі аспекти вашої політики, що включено і будь-яких винятків, і регулярно переглядає кришку вам потрібно.

Брокер, який спеціалізується в стоматологічній промисловості знаходиться в найкращому положенні, щоб забезпечити покриття є адекватною, і діяти у ваших інтересах, протягом всього процесу претензій. Команда BDA Plus надаємо послуги зі страхування членів BDA вже більше 12 років, і розробили фахівці розуміння послуги стоматологів вимагають. Наші претензії служби така, що 97% респондентів нашого Літо 2009 ** претензії обстеження заявили, що вони “дуже рекомендуємо BDA Plus другу, якби запитали”.

ноти
Lloyd & Уайт Ltd авторизуємо і регулюється Управлінням з фінансового регулювання і нагляду.
BDA Plus є торговою маркою компанії Lloyd & Уайт Ltd використовуються за ліцензією Британської стоматологічної асоціації.
Дзвінки можуть бути записані для використання в підтримку управління якістю, навчання і клієнта.
* Страхування щодня
** BDA Plus опитування клієнтів претензій, травень – серпень 2009 року.