панелей – останнім модним словом чи корисним інструментом

Коли стверджує персоналу магазину для нової системи претензій, вони будуть часто питати про функції Dashboard. Це тому, що він є останнім модним словом або воно може бути корисним інструментом продуктивності? Системи бізнес-аналітики (БМР) включають в себе як інтеграції та візуалізації. Представлення даних у форматі приладовій панелі забезпечує графічну візуалізацію інформації, яку можна легше засвоюються кінцевого користувача. Таким чином, панель BIS виконує ту ж функцію, приладової панелі автомобіля: він повідомляє великий обсяг даних в графічному вигляді, так що рішення можуть бути більш швидко відповіді. Деякі бізнес-експерти звільнити необхідність панелей і може розглядати їх як просто “красивості” для керівників і менеджерів. Це дозволяє припустити, що це скоріше захопленням просувний постачальників, щоб зробити їх продукцію більш конкурентоспроможною, апелюючи до осіб, які приймають рішення в організації, яка не може бути навіть кінцеві користувачі самі.

Тим не менш, добре розроблена і реалізована панель може підвищити загальну ефективність системи і простоту використання за поданням складних взаємин і показників у форматі, який легко піддається інтерпретації. Воно буде служити значно скоротити час навчання і, отже, підвищити ефективність. Коли метрики представлені в графічному форматі, тенденції стають більш очевидними.

Панелі можуть задовольнити потреби обох претензій обробники та управління, так. Панель може забезпечити простий вид бізнесу, де управління персоналом можуть налаштовувати свої Dashboard дивитися на певні тенденції в даних і мати можливість перейти до перегляду підтримки докладних даних для цієї експозиції. Таким чином, стає рішенням прискорювача, який може навіть об’єднати дані з різних основних областях. Потім адміністратори можуть у свою чергу запропонувати клієнтові доступ до панелі, щоб переглянути свої дані. Приладова панель може бути налаштована, щоб обмежити доступ тільки до тих областях, певним формулою винаходу адміністраторів, але забезпечують гнучкість в конфігурації приладової панелі дисплея і рівень, на якому вони можуть виставити більш докладні дані. Ризик і претензій організації можуть використовувати цю технологію, щоб приймати більш ефективні рішення у зв’язку з ризиками, безпеки та оперативних питань.

Менеджмент і контролюючий персонал може використовувати панель інформації для порівняння робочих навантажень та ефективності своїх співробітників шляхом моніторингу Dashboard метрик. Це дозволяє в реальному часі аналіз критичних показників діяльності у відповідності з цілями організації.

Претензії обробників, з іншого боку, буде зосереджена на рівні претензії і хочуть, щоб нагадати про час критично важливих завдань (наприклад, щоденник), і буде мати можливість переглядати їх навантаженням з першого погляду. Добре продумана приладова панель утиліта дасть можливість перейти до доступу фактичних деталей, які потребують їх уваги. Таким чином, правильно розгорнутої панелі моніторингу може забезпечити багатовимірної точки зору ключових показників ефективності для моніторингу та оцінки ефективності роботи персоналу, що призводить до загальної обробці претензій ефективності, і регулювання втрат і витрат, витрат і поліпшення адміністрування претензій.

У кінцевому рахунку, здається, ніби використання ефективних функції Dashboard може поліпшити враження від вимог для керівників, клієнтів, управління, керівників і фактичних претензій обробники так. Суть в тому, покращилася задоволеність клієнтів.