пам’ятку для себе – мені потрібно Keyman страхування

Минулого місяця мені довелося їздити до Лондона. Я не люблю їздити в кращі часи, але дощу, бризок та інтенсивного руху на М1 зробили умовах складно. Радіо 2 тримало мене компанії і нагрівач тримали мене теплим. Тоді я вдарив, що черги – шість миль твердих і я скоро була година відстає від графіка.

Вони все ще проясненні випадково, коли я туди потрапив. Це було огидно. Вантажівка і те, що залишилося дві машини. Змусило мене думати, зрештою, що може бути я. Так, моє життя страхування знаходиться в актуальному стані, і моя воля була відновлена ​​лише минулого місяця. Сім’я буде добре піклуються і іпотечного погашений. Якби я пропустив що-небудь?

Бізнесу. Що буде з цим? У нас є два директори, 7 співробітників, овердрафт і багато страхування. Цивільної відповідальності, професійної відповідальності, транспортних засобів та інвентарю все застраховано. У нас навіть є страхування правового захисту. Якби я пропустив що-небудь? Я задумався.

Слава богу, це був не Джордж, що в аварії. Відмінний хлопець, і він був з нами п’ять років. Він наш головний продавець. Там ще раз, що якби це був мій со-режисера, який також володіє 50% бізнесу? Які будуть наслідки для бізнесу?

Продажі вниз, прибутку вниз, банк дзвонить надто ввічливо запитати про гарантії директорів за овердрафтом. Тоді я мав би спробувати і купити його акції. Я не хотів би когось іншого, щоб роздобути тих. На якомусь етапі я повинен був би залучити когось його калібру продовжити компанію йти вперед – це буде нелегко! І залучення перших осіб не з дешевих. Це більше часу і більше грошей. Особисті проблеми …… наслідки …….. додаткова робота ……… додатковий стрес ……..

Про чорт візьми, я не хочу думати про це все. Швидко переключитися на Radio 1.

Чи означає все це кільце тривогу з вами? 95,2% підприємств Великобританії зайнято менше 10 чоловік, і саме в цих організаціях найбільш схильних до ризику від впливу важкої хвороби або смерті ключовою фігурою. Ризики ключовою фігурою застряг вниз з хронічним захворюванням або смертю, є реальними. 1 з 5 чоловіків страждають критичних хвороб до досягнення загальновстановленого пенсійного віку. Тоді є M1. Той факт, що цього не сталося до сих пір може просто означати, ваш бізнес просто пощастило.

Тепер для тих, актуарні Boffins в страхових компаніях, ризик і удача дві сторони однієї медалі. І вони можуть забезпечити страхове покриття для більшості ризиків. Зрештою вони теж хочуть, щоб збільшити продажі. Але вони ламають голову про страхування Keyman. Більшість невеликих 4.1million Великобританії підприємства повинні мати його, але мало роблять. Що вона може робити? Вона може бути побудована так, щоб:

Забезпечити потік доходу для компанії в той час як ключовою фігурою є недієздатним (компенсація за втрачений вклад від Keyman)

Забезпечити одноразово бізнесу в разі смерті (погасити овердрафт або просто зміцнити грошовий потік?)

Забезпечити гроші для решти акціонерів придбати акції від первісного акціонерів або їх нерухомості

Вам потрібно поговорити з фінансовим консультантом з цих питань, але всі вони є страховими. Ваш бізнес може дозволити собі взяти на себе ризик його не потрібно?

Пам’ятка для себе – отримай Keyman страхування!