падіння вартості будинку може означати економію

Ви хочете, хороша це новина чи погана новина в першу чергу? Ну, ви будете мати, щоб пропустити трохи вниз, якщо ви хороший вид новини людиною.

Погана новина

Кількість продажу житла впали більш ніж на 25% в цьому році в Сполучених Штатах. Це корелює з величезною втратою в будинку і значень властивостей по всій країні. У той час як аналітики вважали, що кровотеча б згусток у вересні та жовтні, від річки Потомак у Міссісіпі до далеко за Ріо-Гранде, річки продовжували бігти з червоним корпусом втрат по листопад 2010 року.

Якщо ви один з десятків мільйонів американців борються за збереження або продати ваш будинок, це може здатися катастрофічним новини. Справді, для тих, хто ще не повністю виплатили свою іпотеку, важко розглядати це як гарну новину.

Це означає, що, якщо ви не хочете втрачати гроші на операцію, ви застрягли в ваш поточний будинок добре в осяжному майбутньому. Якщо ви плануєте використовувати ваш будинок справедливості в цілях фінансової або навіть для виходу на пенсію гроші, ваші варіанти стали більш обмеженими. Ваші рахунки дійсно не отримали будь-якого меншого, але ваш стимул знизилася.

Як безробіття наближається до 10% по всій країні, є підстави боятися за майбутнє. Аналітики кажуть, що вартість нерухомості і на ринку житла не відновиться, то, що це було в нашому житті.
Але невизначеність саме те, що страхування було зроблено для!

Хороші новини

Якщо вартість майна падає, податки не є, ймовірно, зросте. У той час як ви все ще робить іпотечні платежі за будинок, який вже не стоїть так багато, принаймні, ви не будете мати, щоб оплатити все більше загострюється податків. Насправді, податки на майно часто зменшуються з більш низькими значеннями будинку.

Це знімає частину навантаження від американців у скрутному фінансовому становищі.

Якщо ви зробили жорстке рішення продати свій будинок в збиток і отримати більш дешеве проживання, ви побачите, що це дійсно ринок покупця. Ви зможете знайти будинки для набагато менше, ніж минулі роки, і процентні ставки є найнижчими, що ми бачили їх в Сполучені Штати. Це означає, що реструктуризація вашої фінансової життя зараз ставить вас в більш вигідному становищі в майбутньому.

Коли Ви отримуєте нову угоду зі страхування у вашому дешевше нові розкопки, ви виявите, що домашніх страхових полісів є трохи менш дорогим.

Федеральний уряд ввело в ряд заходів соціального захисту, щоб допомогти американцям сильно постраждала від глобального економічного спаду. Краще пройти через перетворення, ніж чекати, поки у вас немає варіантів у запасі.

ваші фінансові перспективи: вгору чи вниз?

Навіть якщо вартість страхування житла йде вниз, для багатьох, хто використовувати справедливості їх будинку, щоб жити чи плануєте пенсію на вартості їхніх будинків, падіння вартості житла є дуже реальною загрозою для фінансового благополуччя. Компенсувати втрати отримувати кращі пропозиції ви можете на хороше покриття – отримати безкоштовні котирування страхування додому!

Коли він відчуває, як раз валки і ваше сімейне життя не є стабільною, хорошою страховкою є більш важливим, ніж коли-небудь.