ощадний рахунок здоров’я пояснив

інформацію про ощадний рахунок здоров’я

Медичні ощадні рахунки є податком рахунком корисним в погашенні витрат на медичне обслуговування необхідно піклуватися щодня. Решта суми може бути використана в старості років.

Поступивши на HSA є одним з вчинених способів для максимальної кількості грошей, необхідних для витрачено на охорону здоров’я. Він швидко став одним з провідних джерел страхових корисні як для сімей та окремих осіб. В принципі, є два привабливих частин HSA: її вирахування податків і його роботу в якості інвестиційного рахунку або пенсійний рахунок.

Використовуючи HSA, люди в стані знизити вниз свої премії в галузі медичного страхування, знизити податок на прибуток, і створення фонду для їх лікування після виходу на пенсію. Головне, що HSA фокусується в основному від вимог водія охорони здоров’я споживачами.

Ці плани дозволяють страхувальникам здати на зберігання свої гроші на свій рахунок, які не підлягають оподаткуванню. Ці рахунки охоплюють конкретні медичні витрати, які зазвичай не покриваються традиційної політики медичного страхування.

Безмитні об’єктів

HSA не обкладаються податком ощадних рахунків схожий на індивідуальні пенсійні рахунки. Ці рахунки, спеціально призначені для оплати медичних витрат власника рахунку. Одним з них є можливість легко зняти гроші зі свого рахунку за допомогою дебетової карти або чека, який означає, що вона є надзвичайно корисним для погашення звичайних медичних витрат для фізичних осіб.

Якщо ви тримаєте HSA, ви зможете легко оплатити медичні витрати істотного в рутині та обліку витрат на подив низьким і, що теж з перевагами вирахування податків. Якщо HSA складається з суми, яка не використовується для оплати рахунків, він накопичується і продовжує стягувати відсотки відповідно до плану. Щороку кількість зростає які можуть бути використані в якості додаткового джерела доходу в пенсійні років.

прийнятність

За те, що право на цей тип облікового запису, ви повинні бути у віці до 65 років і, має бути право на медичну страховку, що є податком. Компанія не розглядатиме вас, якщо ви були вкриті будь-яким іншим страховим полісом, яка не кваліфікується як високої франшизи плану. Для того, щоб претендувати на цей рахунок, поліс страхування здоров’я окремої людини повинні мати франшизи, розмір якої визначається індивідуальною охоплення.

Цей план працює, щоб захистити охорони здоров’я вимог осіб швидше за все, приходять в майбутньому, а також дозволяє їм внести грошові кошти, які обкладаються податком на їх рахунок яких вони можуть використовувати для покриття витрат на медичне обслуговування, як стоматологічні послуги, позабіржові ліки, рецепти, хіропрактика допомоги, доплати і відрядних витрат, пов’язаних з питаннями охорони здоров’я. Особи, які вступають до медичні ощадні рахунки автоматично отримуєте гнучкість і свободу приймати рішення щодо різних варіантів охорона здоров’я доступним.

Одним з ключових компонентів HSA є профілактичної допомоги. Коли ви вкладаєте в ваше здоров’я шляхом попередження, ви максимізувати кількість грошей, необхідних для витрачено на охорону здоров’я. Після цього ви повинні будете відвідати до лікаря або в лікарню для менш число разів.

Рецептом ліками рахунків фізичних осіб мають потенціал зниження гроші, витрачені на доплати. Якщо ви або ваші близькі захворіли, ви зможете використовувати наявні кошти на вашому рахунку внести свій внесок у турботу про нього.