ощадний рахунок здоров’я може надати допомогу в боротьбі з витрат на страхування

З кожним роком витрати на медичне страхування спринті вище і вище. В останні роки щорічне зростання витрат на медичне страхування випередили заробітної плати, інфляції, а на фондовому ринку, і є підстави вважати, що ця тенденція збережеться і в найближчі роки. Як витрати на медичне страхування і надалі приділяти додаткове навантаження на сімейний бюджет та економіку в цілому, деякі стратегії зниження цін з’явилися в цілях боротьби з цією умовою. Один з цих стратегій є висока франшиза плану в галузі охорони здоров’я спільно з ощадного рахунку охорони здоров’я.

Високу франшизу план в галузі охорони здоров’я (HDHP) є план медичного страхування, який має нижчі страхові внески і більш високу франшизу, ніж більшість звичайних планів в галузі охорони здоров’я. Коротше кажучи, HDHP дозволяє заощадити багато грошей, якщо ви не станете хворим, і в цьому випадку ваші витрати за свій рахунок може бути тисячі доларів на рік, або більше. HDHPs звичайно передбачають покриття тільки для дороги, і зазвичай серйозні, умовах.

Саме з цієї причини, що HDHPs зазвичай називають катастрофічним планів медичного страхування. Хоча HDHP покриття у разі катастрофічного стану важлива, і може врятувати сім’ю від фінансового краху, застрахований залишаються незахищеними у разі менш серйозних умов. HDHPs НЕ застрахує вас від самої реальною можливістю тисячі доларів на витрати за свій рахунок, так що федеральний уряд надав спосіб, щоб допомогти людям і сім’ям заощадити гроші для цієї мети. Ті, хто бере участь у кваліфікованих висока франшиза плани здоров’я мають право відкрити податок сприятливому медичні ощадні рахунки.

На відміну від традиційних транспортних засобів заощадження, медичні ощадні рахунки дозволяє платникам податків, щоб зробити оподатковується внески на рахунок. Іншими словами, будь-які кошти, що надходять на рахунок, не підлягають обкладенню податком на прибуток. Податкові переваги доводиться платити, однак, і власників рахунку може використовувати лише грошові кошти в рахунок для оплати витрат кваліфікованих здоров’я.

Внески до медичні ощадні рахунки приходять у вигляді депозитів від власника рахунку, або, в багатьох випадках, від свого роботодавця, як частина їх компенсаційний пакет. Під закон 2007 року, існує встановлений законом межу за депозитами, а максимальна щорічні внески в ощадний рахунок здоров’я $ 2850 для фізичних осіб і $ 5650 для сімей.

Зняття грошей з ощадного рахунку охорони здоров’я дуже схожий на виготовлення відхід від традиційного заощадження або поточний рахунок. Справді, деякі медичні ощадні рахунки забезпечують чеків або дебетових карт, які можна використовувати для оплати послуг у точці продажу. Поки платежі використовуються для кваліфікованих витрати то грошові кошти залишатимуться не обкладаються податками.

Приклади кваліфікованих виплати франшизи і доплат, а також витрати, які, як правило, не покриваються медичною страховкою, в тому числі, але не обмежуючись речей, таких як стоматологічні, бачення, хіропрактика, і багато більш-рецепта ліки. Фонди, які не використовуються для кваліфікованих витрати стати обкладається податком на прибуток, а також тягне за собою штраф 10%. Інваліди або особи віком старше 65 може зняти кошти зі свого ощадного рахунку здоров’я за будь-якої причини без штрафних санкцій, хоча тільки засобів, що використовуються для витрат на охорону здоров’я буде залишатися оподатковуються.

Переваги ощадного рахунку охорони здоров’я в поєднанні з високою франшизи план в галузі охорони здоров’я очевидні, і разом вони можуть забезпечити захист від катастрофічних захворювань за доступними цінами премії. Тим не менше, ці рахунки не для всіх і зацікавлені сторони повинні ретельно розглянути свої варіанти перш, ніж зареєструватися.

Кожен може оцінити привабливість більш низькі страхові внески, але чи можете ви дозволити собі $ 1000 або $ 2000 компенсації Для того, щоб мати важливий тест або процедура робиться? На думку ряду видних асоціації здоров’я, що використання ощадного рахунку охорони здоров’я, піде на користь тільки молоді і здорові, а як люди стають старше, вони, швидше за все, постраждає, ніж допомогло.

Для того, щоб медичні ощадні рахунки і HDHP ефективно захистити вас від втрати в той час як ще відбувають свій день за днем ​​потреби в галузі охорони здоров’я, вкрай важливо, що у вас є кошти, наявні, щоб допомогти покрити витрати за свій рахунок ви повинні нести їх. Люди, які не мають вільних коштів, як правило, відкладати лікування в страху медичні рахунки, що вони не можуть собі дозволити, і такі затримки можуть зробити негативний вплив на їх здоров’я в довгостроковій перспективі. Ця реальність є причиною того, що медичні ощадні рахунки так важливо для людей, які підписалися на високу франшизу план в галузі охорони здоров’я, і ​​це причина того, що федеральний уряд має особисту зацікавленість у наданні допомоги тим, економію за рахунок податкових пільг.