ощадний рахунок здоров’я може бути корисним для вас

Ощадний рахунок здоров’я можна визначити як оподатковувані ощадний рахунок. Це дуже схоже на індивідуальний пенсійний рахунок. Рахунок спеціально розроблених, щоб погасити медичні витрати, понесені власником рахунку. Витрати оплачуються медичні ощадні рахунки є податком для самозайнятих власників рахунків. Можна легко зняти готівку з цих рахунків за допомогою чека або дебетової картки. Рахунок може допомогти в погашенні звичайні медичні витрати для власника рахунку. Процес оподатковуються.

Основні визначні пам’ятки ощадний рахунок здоров’я нижче франшиз і опцій. Тут можна отримати вигоду з 100% від суми відрахування, який сприяв ощадний рахунок здоров’я. Цей план розроблений в моді якому майже всі будуть вигоду з цього рахунку.

Якщо у вас дані про здоров’я заощадження, ви можете легко сплачувати за суттєве рутинної лікарських витрат і витрат за рахунком дивно низькими з вигодою високого податку відрахування.

Якщо ваше здоров’я ощадний рахунок складається з суми, яка не була використана для оплати рахунків, він отримує і накопичує продовжує стягувати відсотки відповідно до плану. Кількість продовжує рости щороку. Ви також можете використовувати цю суму в якості додаткового доходу після виходу на пенсію.

В якості власника рахунку, ви можете розділити гроші, які ви в даний час на звичайному плані здоров’я шляхом проставлення його частина до політики з низькою вартістю і високою франшизи вигоди. Ви можете внести решту суми в систему, щоб податком ощадний рахунок здоров’я. Пам’ятайте, що дані про здоров’я заощадження мають бути використані для оплати невеликих медичних витрат на щоденній основі.

Якщо гроші представлений у звіті не є адекватним достатньо, щоб очистити свої рахунки, ви можете використовувати високу франшизу політику страхування для оплати Ваших видатних медичних рахунків. Вся ідея мати ощадний рахунок здоров’я полягає в заміні звичайної політики в галузі охорони здоров’я. Ощадний рахунок здоров’я план є більш гнучким. Він надає можливість власнику рахунку, щоб вибрати його або її власні лікарі, введених іншими медичними планами.

Ощадний рахунок здоров’я або HSA можна розділити на дві частини. Перша частина являє собою поліс медичного страхування, яка охоплює великі медичні рахунки і високим податком. Друга частина даного типу рахунку заощаджень інвестиційний рахунок. Він може також розглядатися як пенсійний рахунок. Ви легко зняти гроші для надання медичної допомоги з цього рахунку. Гроші вилучені з цього рахунку не оподатковується. У випадку, якщо ви не використовувати ці гроші, вона накопичується з вільний від податку інтерес, поки ви не 65. Це час, коли ви можете зняти ці гроші для будь-яких цілей. Ви також можете оплатити нормального податку на прибуток за допомогою цих грошей.

Критерії відбору для ощадний рахунок здоров’я:
Якщо вам не виповнилося 65 років і мають кваліфікованих високим податком поліс медичного страхування, ви можете відкрити ощадний рахунок здоров’я. Ви не будете вважатися мають право на компанію, якщо ви потрапляєте під інший поліс страхування здоров’я, який не є кваліфікованим високої франшизи плану.

Щоб претендувати на HSA, ваш план медичного страхування повинні бути франшиза не менше $ 1100 для індивідуального освітлення. Для сімейного страхування франшиза повинна скласти $ 2200.

Ощадний рахунок здоров’я є досить корисним для вас, якщо вам потрібна допомога для оплати ваших рутинних медичних рахунків.