ощадний рахунок здоров’я або HSA медичного плану пропонує значні податкові, премії, і пенсійні накопичення

Оскільки перший з яких набув чинності в грудні 2003 року федеральний уряд, медичні ощадні рахунки плани (ака HSA планів медичного страхування), вже довели свою успішність і кількість людей переходять на HSAs від традиційних планів в галузі охорони здоров’я значно зростає щороку. HSAs тут залишитися й кілька мільйонів вже прийшли на борт. Медичні ощадні рахунки буквально доступних сьогодні, щоб будь-яка особа старше 18 у США вони надають значні фінансові переваги, включаючи податки, премії, і пенсійні накопичення для Вас, Вашої сім’ї та / або вашого бізнесу. Знання реальної влади, коли мова заходить про ваших фінансах. Стати поінформованими. Я раджу людям не пропустіть позачергової короткі і довгострокові вигоди HSAs створити.

Медичне страхування є новітня форма інвестиційного інструменту. Сьогодні, маючи кваліфікованих HSA медичного страхування (компонент № 1 – медичне страхування) у партнерстві з медичні ощадні рахунки (компонент № 2 – на накопичувальний рахунок) дуже мудре рішення. По-перше, починаючи з цього моменту, ми будемо посилатися на дві складові щойно обговорювалися вище як єдиний об’єкт, будь то медичні ощадні рахунки, HSA, або HSA медичні ощадні плану. Всі вони означають одне і те ж.

HSA медичні ощадні плани насправді простий для розуміння.

Медичні ощадні рахунки дозволяє:

1) мати доступ до широкої мережі ПФО і в більшості всіх випадках забезпечує обхват, щоб дозволити вам продовжувати бачити поточну лікарів і фахівців.

2) Опустіть ваше здоров’я страхової премії на 25% – 50%. Щоб досягти цього, не забудьте порівняти планів медичного страхування з різними носіями. Зазвичай людина може заощадити від $ 80 до $ 250 доларів на місяць, коли вони змінюють свої плани більш від традиційного плану медичного страхування для HSA кваліфікованих високу франшизу плані здоров’я заощадження. Сім’я може заощадити ще більше. Тепер наступна точка є критичною! З HSA планує всі мають вищі франшизи, ніж більшість традиційних планів в галузі охорони здоров’я, забути будь негативний упереджена думка ви можете мати про наявність плану з високою франшизи. Не звертайте уваги на те, що ви, можливо, чули. Не обманюйте. Так, ви тепер є висока франшиза страхування, але є багато забезпечення, які будуть там, щоб захистити вас, якщо і коли виникне така необхідність.

Після того як ви налаштування, перший крок зробити, це помістити гроші, які ви рятуєте від того, новий нижній HSA щомісячні премії і помістити його в ваш новий медичні ощадні рахунки кожен місяць. Зрозуміти, що робити цього не буде коштувати вам нічого, ви просто переказу грошей ви економите в інше місце.

3) Далі, насолодитися IRS створений потрійний податкових переваг (див. “ABC” перераховані нижче), які пропонують тільки HSAs. Ви можете знизити щорічний зі своєї кишені податки на прибуток до $ 1800 і більше на рік. Економити кожен рік на ці податки на прибуток. Переглянути нижче вашого три основні податки економії стовпів.

а) HSA вкладів (депозитів у ваш HSA) є 100% податком
б) відсотків, отриманих на всіх ваших вкладів HSA рахунку також 100% обкладаються податком. Вибір інвестицій в вас є та варіюватися від типових низькі відсотки, virutally нульового ризику банківські ставки на найширший спектр акцій, облігацій, і пайові інвестиційні фонди. Рівень ризику залежить тільки від вас, і ви можете збільшувати або зменшувати його в будь-який час.
в) зробити 100% оподатковуються зняття практично всіх медичних витрат.

У той час як ростуть ваші кошти не оподатковуються, ви зараз будуємо значний пенсійний рахунок у розмірі до декількох сотень тисяч доларів. Якщо ви повинні використовувати гроші, щоб покрити будь-яку частину вашої франшизи, ви можете зробити 100% податку вільний вихід.

Ось точка: Всі ці перераховані вище переваги та фактори сильно применшує значення, що мають високу франшизу план. Реально там буде багато часу, де ваші гроші тільки зростає і ніколи не вилучається, тому що ви практично не мають медичних витрат.

Ось ще одна перевага. Податкова служба (IRS) правило говорить, що у віці 65 років гроші з вашого рахунку медичні ощадні може бути знята страта безкоштовно по будь-якої причини, не тільки для кваліфікованих медичних витрат. У цьому випадку, ви будете платити тільки звичайні податки на прибуток, як якщо б ви при знятті з вашого ІРА. Тим не менш, ваш дохід у старості зазвичай йде вниз по мірі будуть податки зобов’язані платити. Ви будете платити набагато менше прибутковий податок на ці вилучення, чим раніше ви були вилучені з обігу. І, нарешті, розуміють, що кошти на вашому HSA завжди ваш, без винятку, і вони перекиданням з року в рік. Ви також дозволило зробити один час перекидання з ІРА в ощадний рахунок здоров’я без будь-якого покарання.

І так, ви можете продовжувати робити внесок в ІРА щороку в той же час також роблять максимально допустимий внесок HSA. Наявність обох типів пенсійних рахунків є кінцевою сценарій, але якщо ви можете дозволити собі сприяє тільки один тип … Я, звичайно, рекомендував медичні ощадні рахунки. Це тому, що HSAs більше транспортних засобів виключно пенсійних накопичень.

Компанія HSAHealthSavings дійсно спеціалізується на HSA планує так вважають зв’язавшись з нами (контактну інформацію, читайте нижче “Про автора”). Прямі правда, що багато людей взагалі незрозуміло про здоров’я HSA плани заощаджень і що вони по-справжньому досягти. Занадто часто, страховий брокер індивідуального чи бізнесу не змусив їх належним чином “уточнений” на всіх з багатьох переваг, наявних в їх розпорядженні з HSA. Не можна сказати, що ці посередники не є компетентними. Але питання, щоб розглянути, які стимули вони дійсно повинні навчати своїх клієнтів по HSAs якщо це дозволить знизити свої комісійні? Не багато одного можливо. Але ви сторона, яка дійсно програти. Будь-якого ліцензованого агента або брокера зобов’язаний юридичним фідуціарних обов’язків служити своїм інтересам або її клієнта в будь-який час. Цей обов’язок слід приймати всерйоз, але зазвичай не в життя Департаменту страхування.

Не в останню чергу, хоча страхові компанії юридично монети запропонувати HSA медичні ощадні плани в їх лінійці продуктів, вони не виходять зі своїх спосіб просування та інформування про ці плани. Це могло б допомогти знизити свій прибуток.

Тепер ви, мабуть, починають бачити світло. Як споживач сьогодні ви дійсно повинні взяти справу у свої руки і стати справді повідомив. Радники на HSAHealth заощадження знаходяться на місії, як і мільйони людей і їх сім’ї не вистачає на величезні фінансові вигоди, які так легко здійсненна ПРЯМО ЗАРАЗ. Ми дуже раді! Переваги медичні ощадні плани може буквально перетворити свій фінансовий портфель, як у короткостроковій і довгостроковій перспективі. І HSAs насправді корисно для майже всіх, не тільки багаті, або просто літні люди. Незалежно від рівня вашого доходу, якщо ви платите за медичної страховки, ви зобов’язані зробити це заради себе, щоб розглянути і порівняти переваги HSA медичного страхування заощаджень в порівнянні з більш традиційними здоров’я плани, які ви звикли.