очищення повітря про страхування на випадок інвалідності

Страхування по інвалідності може бути точніше назвати доходом страхування. Це тип покриття, що виплачує допомогу у випадку, якщо ви не можете працювати з причини хвороби або травми. Переваги зазвичай працюють у діапазоні від 60 відсотків до 70 відсотків вашого регулярного доходу.

Короткострокові інвалідності страхового поліса зазвичай виплачує допомогу від 90 днів до одного року, а довгострокові політики виплачує допомогу до двох років, п’ять років, до 65 років, або довічно, залежно від обраної політики. Чим довше період отримання допомоги, тим дорожче премія буде.

чому страхування на випадок інвалідності необхідно?

У той час як медичне страхування допомагає покрити витрати на лікарів, лікарень і медицина, страхування на випадок інвалідності охоплює доходу, втраченого в той час не в змозі працювати. Без страхування з непрацездатності, оплату повсякденних витрат в той час не в змозі працювати обов’язково означає зливу вашого банківського рахунку. Покриття втратила доходи від заощаджень означає, що ці кошти не будуть там пізніше.

Майже п’ятдесят відсотків дому викупу пов’язані з інвалідністю, як приблизно половина всіх американських особистих банкрутств. Дослідження показують, що більше 30 відсотків американських робітників будуть страждати інвалідності міцного 90 днів або більше, і майже 20 відсотків працівників будуть мати інвалідність, яка утримує їх від роботи, принаймні рік. Крім того, американський робітник, швидше за все, став інвалідом, ніж вбити в будь-якому віці від 20 до 65.

уряд покриє мене, чи не так?

Американські працівники можуть мати право на отримання інвалідності покриття з федеральної Адміністрації соціального забезпечення, але майте на увазі:

• інвалідності слід очікувати, щоб тримати вас без роботи протягом не менше одного року.

• Перший внесок від уряду не буде отримано принаймні до 6 місяців після інвалідності відбулося.

• Майже 70 відсотків вперше соціальних претензій по інвалідності відмовляють.

• Більшість стверджує, що, в кінцевому рахунку затвердженим відбутися тільки після того, як позивач зберіг інвалідності адвоката для надання допомоги.

Варіанти страхування з непрацездатності

Як і в інших видах страхування, охоплення страхування з непрацездатності може бути зроблено відповідно до ваших потреб і бюджетом. Загальні опції включають в себе:

• Ліквідація Період: Це період часу після вашої інвалідності до виплати. Типові періоди включають в себе 60, 90 і 180 днів. Чим коротше період, тим вище премія.

• пільгового періоду: Це визначає, як довго будуть здійснюватися виплати. Чим довше виплати, тим вище премія.

• Залишковий Покриття: Це визначає, як ви будете охоплені, якщо частково втратили працездатність (тобто коли лікар вважає Ви можете працювати неповний робочий день). Без цієї опції, всі переваги будуть зупинені в точці ваш лікар говорить, ви можете працювати в будь-якій якості.

• Поновлюваність: Це стосується, як і коли страхова компанія може змінити свою політику. Опції включають в себе:

Відновлювані oNon-Cancellable/Guaranteed: страхова компанія не може змінити свою юридичну премію або вигоди без вашого дозволу, незалежно від того, ваш дохід падає

Відновлювані oGuaranteed: страхова компанія має право змінити свою премію в будь-який час зі схвалення влади.

• Винятки: Ці розміри вказані обставини, за яких вигоди будуть обмежені або взагалі не оплачується. Існуючі умови часто виключаються протягом перших двох років політики.

є страхування на випадок інвалідності стоїть?

В порівнянні з вартістю оплати щоденних витрат з Вашого банківського рахунку протягом тривалого періоду часу, вартість поліса страхування інвалідності малий. Незалежного агента може отримати цитати з декількох постачальників, які дозволять вам порівняти, перш ніж купувати.