очевидні поради економія грошей, не завжди застосовні до страхування

Є так багато способів для людей, щоб заощадити гроші, що це важко зрозуміти, з чого почати. У сьогоднішній економіці, економлячи гроші на верхній частині списку пріоритетів кожного. Кожен продукт і сервіс придбання або усунені, можливість витрачати менше. Витрачати менше не повинна визначати кращої якості. “Зрізати кути» з певних питань в кінцевому підсумку може коштувати вам більше, ніж ви збережете. Оцініть все, що отримано в обмін на свої важко зароблені долари. Порада: Почніть з вашої наступної покупки і продовжують з кожним після цього.

Завжди пам’ятайте, коли витрачати гроші. Товари купувалися повсякденному мільйони людей, таких як кава в Starbucks, обід в Макдональдсі, а пачка сигарет, рахунки за тисячі доларів на рік. Приготування кави в домашніх умовах, «коричневі мішки” Ваш обід і покупку сигарет коробки альтернативи, які буде заощадити значну суму грошей. Зробіть в місцевий продуктовий магазин нових “кращого друга” і є ресторани, магазини, і кафе, як “. Просто знайомі” Порада: Часті поїздки з меншою кількістю елементів у продуктовому магазині буде тримати вас зосереджені на тому, що вам потрібно, те, що йде на продаж , а також надання сприяння у контролі відскановані документи в регістр.

Метод розподілу широко впливає на кінцеву роздрібну вартість надання товарів або послуг. Кава, обід і сигарети є очевидними прикладами. Менш очевидним є метод розподілу на страхування. Існують три основні способи страхування доступна для покупки для споживача. Полонянка агентів, незалежних агентів і прямих письменники професійний жаргон для способу доставки страхування для споживача. Порада: повна оцінка грошових коштів, сплачених до страхування вимагає порівняння всіх трьох каналів розподілу.

Страхового агента, який ексклюзивно представляє одна компанія в полоні агента. Радгосп і Allstate використовувати полон агентів. Незалежні агенти представляють різні страхові компанії. Ці види страхування агенти які не працюють безпосередньо на страхові компанії і отримувати комісійні, від компанії не споживача, коли політика буде проданий. Пряма письменники, такі як Geico, наймати персонал і платити їм зарплату. Прогресивною є прикладом компанії, яка використовує незалежні агенти і співробітники компанії продавати свою політику. Порада: ціна за прогресивна політика варіюється в залежності від того, як він купив, через незалежного агента або безпосередньо від компанії.

“Зрізання кутів” це ще один спосіб витрачати менше. Куріння менше сигарет або кинути курити, заощадить гроші і поліпшити своє здоров’я. Ще раз, для страхових це не так очевидно. Розумно було б припустити, що зменшення кількості покриття на вашого поліса страхування автомобіля буде знизити премію. Тим не менш, страхові компанії часто ставлять вас в нижній ярус, або категорії, з більш високими цінами, коли ви скоротили охоплення. Отже, “Обрізка куті” на вашого поліса страхування автомобіля може в кінцевому підсумку коштуватиме вам більше грошей. Порада: Полонянка і незалежних агентів є особиста зацікавленість у наданні краще співвідношення ціни та страхування долара і найманого працівника немає.