оцінки різних варіантів догляду за довгостроковий догляд

Коли хтось у родині потрібно тривале лікування через старість або інвалідності, було б важко для всієї родини, щоб збалансувати свій час між особисті зобов’язання і турботи лежать обов’язки з цією людиною. Більшість членів сім’ї виступають в якості неофіційного дарувальників піклуються про своїх престарілих батьків, подружжя або родичів, але коли люди відповідальна робота і спосіб життя, вони заплуталися, де надають допомогу або вдома, або в установі, і що потрібно бути уважними, що людини.

догляд на дому

Більшість людей хочуть постаріти або померти в комфорті власного будинку. Старійшини відчувати себе більш забезпеченим, коли оберігає своїх близьких замість медсестри або персоналу в будинках престарілих. На жаль, обслуговування вдома не підпадають під страхування життя і здоров’я, а також Medicaid і Medicare.
Для деяких цей вид догляду дорого, тому що помічників на дому стягувати близько $ 19 на годину, тому 24-годинне спостереження може бути дуже дорогим. Послуги, пропоновані ліцензованих помічників будинку здоров’я досить гнучкі, щоб задовольнити потреби клієнтів, але вони приходять з ціною.

Тим не менш, багато людей вважають за краще догляд на дому в порівнянні з іншими альтернативами. Справді, витрати можна легко зменшити, на відміну допомога життя. Як правило, вони скоротити час, проведений в будинку здоров’я помічників, шляхом проведення їх зосередитися на важливих завдань, таких як приготування їжі, купання і одягання.

При знаходженні будинку помічника, було б краще, щоб найняти когось від ліцензованого агентства по догляду на дому, щоб забезпечити це обличчя було фоном перевірені і компетентними для догляду за вашим коханою людиною.

Assisted Living

Assisted Living забезпечує більш домашнім навколишнього середовища, ніж будинок престарілих. Резиденти можуть жити у квартирах, більш зручний, ніж жити в будинку престарілих чверті. Assisted Living також надаються послуги особистого догляду або кваліфікованої допомоги яких має вирішальне значення для літніх людей та людей з обмеженими можливостями. Один недолік життя в допомогу житлових приміщень є неадекватність медичних послуг, які доступні в будинках престарілих. У 2007 році за сприяння життя процентні ставки, склали $ 3000 на місяць або $ 35 000 на рік, заснований на вартості обслуговування огляді MetLife. Medicaid може покривати витрати на проживання допомагав але люди повинні виснажувати свої активи, перш ніж вони можуть мати право на отримання посібників. Це, однак, спонукає людей від сплати самостійно або купівлею довго страхування по догляду термін. Assisted Living може забезпечити значне послуг, але виключає деякі рівні допомоги, таким чином, важливо, щоб перевірити, якщо ваша кохана людина отримує достатньо догляду, особливо якщо він або вона придбала хронічне захворювання, яке потребує обширної лікування.

будинок престарілих догляд

Будинок пристарілих догляд є гарним вибором для людей з хронічними захворюваннями та інвалідністю, які потребують передових і невідкладної допомоги управління. Це, однак, найбільш дорогим. Є багато речей, які слід враховувати при виборі хорошого будинку престарілих:

• Попросіть зворотний зв’язок з жителями або їх сім’ям. Не вірте годуючим штабів стверджуючи їх засіб добре, якщо ви не чули хороші відгуки від інших людей
• підготувати довгострокові плани догляду, щоб забезпечити успіх
• Переконайтеся, що їжа гарна, тому що старше і хворі люди потребують кращих страв
• бути зацікавлені, щоб деталі, навіть самий маленький і непомітний з них.
• Перевірте запису об’єкта або фону із спільної комісії або Better Business Bureau