оцінки політичних ризиків зі страховою

У світі продиктована глобальними речами попиту економіки стають досить близькі і взаємопов’язані незалежно від того, де ваш бізнес. І неприємні речі, як політична нестабільність, масові заворушення, війни і революції в одній країні може сильно впливати на бізнес в іншій частині світу. Ось чому бізнесу, що працюють на міжнародному ринку необхідно страхування від політичних ризиків для того, щоб впоратися з такими ризиками.

Що таке страхування від політичних ризиків?

Страхування від політичних ризиків є однією з форм страхового бізнесу, який охоплює фінансові втрати під впливом соціальної чи політичної нестабільності в країні дають. Страхування від політичних ризиків може також виступати інструментом стимулювання інвестицій при роботі з міжнародними партнерами на це забезпечує високу ступінь стійкості до будь-яким фінансовим проектом. З цієї точки зору, навіть невеликі компанії можуть зажадати страхування політичних ризиків при роботі за кордоном.

Давайте брати приклад. Скажімо, слабкий американський імпортер хоче скористатися дешевої робочої сили в іншій країні і створити Доставка фонду там. Але постійні соціальні хвилювання зробила досить важко створити будь-який бізнес існує і останній переворот привів до захоплення всіх іноземних інвестицій в регіон.

Бізнес може використовувати страхування від політичних ризиків для цього конкретного проекту. Цей вид бізнесу страховка покриває пошкодження майна, якщо воно було прийнято або знищені в ході політичних або громадських заходів. Гарантуючи, що цей збиток покривається, це буде набагато легше зробити інвестиції в проект.

Що буде поліс страхування політичних ризиків платити?

Страхування від політичних ризиків не зовсім схожий на типового страхового бізнесу. Кожна політика, як правило, призначені для певного проекту або компанії, щоб покрити точні події, які повинні бути застраховані від. Проте, крім настроюється характер таких великих і малих бізнес-політики страхування, типовий поліс страхування політичних ризиків буде включати в себе захист від трьох основних чинників:

– Експропріація – це коли уряд тієї чи іншої країни є перетворення будь-якої приватної власності у власність держави, просто забираючи будь-якого бізнесу, навіть з боку іноземних інвесторів. Є багато прикладів цьому в 20-му столітті, один з найбільш свіжі з яких є націоналізація видобутку нафти в Болівії.
– Політичне насильство – Цей вид покриття буде платити за збитки, завдані вашими активами під час політичних чи соціальних заходів, таких, як заворушення і революції. Вуличні бої в Ірані може бути дуже хорошим прикладом для таких подій.
– Неконвертованість валюти – Це покриття допоможе забезпечити ваш бізнес з необхідним фінансуванням у разі місцевій валюті неможливо конвертувати у тверду одна, або її девальвації сильно вплинути на ваш бізнес або проект.

Куди отримати страхування від політичних ризиків?

Страхування від політичних ризиків не ваш типовий великий чи малий бізнес страхування, так що буде важко отримати таку політику від загального постачальника послуг страхування. Досить часто ця політика реалізується через приватно-державні партнерства у приймаючих країнах, які зацікавлені в залученні нових інвестиційних проектів у цьому районі. Хорошим джерелом інформації про брокерів і посередників пропонують страхування від політичних ризиків є в доповіді Світового банку.