оцінки водія

Купівля страхування є одним з повсякденних операцій. Кожен повинен відчувати себе в безпеці, коли в їх будинках або водіння. З система надання медичної допомоги бідним, приватне страхування здоров’я і бажано, щоб забезпечити для наших сімей, ми купуємо страхування життя. Ми навіть додати додаткове страхове покриття, коли ми купуємо квиток більше електричного і електронного обладнання. Якою була б життя, якщо відчуваю, що у нас не було цього душевного спокою? За винятком, звичайно, це ніколи не буває так просто. Хоча ми розлучаємося з нашими грошима, це може бути важко точно знати, що ми купуємо. Страхові поліси не знаменитий використанням простих англійською пояснити всі умови. Отже, ось кілька порад, на страхування автомобілів.

Коли ви просите страховика за цитату, є автоматизована система призначена для збору інформації про вас. Очевидно, що вона починається з вашим ім’ям і адресою. Виходячи з цього, страховик перевіряє, тримайте Чи ви ліцензію поточного водія. Пошук по електронних продовжує з’ясувати, чи дійсно у вас квитки або засуджених за злочини, пов’язані з вашого водіння. Там також національну базу даних, де всі страхові компанії обміну інформацією про претензії. Так, протягом декількох секунд, страховик знає, хто ви і чи можете ви внесли які-небудь претензії протягом останніх шести років. З одного боку, все це цілком зрозуміло, тому що вся ця інформація має безпосереднє відношення до створення, чи є ви безпечним водієм без єдиного очка і ніяких претензій. Страховики потім перейти до оцінки «надійності» свого району. Претензії реєстру дозволяє вести пошук по поштовому індексу. За наявності високого рівня аварій і претензій у вашому районі, ваша цитата буде вище. Ви також бути вказані більш високі суми, якщо у вас низький рахунок кредиту.

Якщо ви запитаєте, чому вони страховики враховують свої кредитні бали, вони скажуть, чи що Вам управляти своїми грошима відповідально говорить їм про те, яка ви людина. Тому що ви можете боротися фінансово, ви не можете витрачати на обслуговування або ремонт Вашого автомобіля. Старі автомобілі можуть зрости небезпечні і брати участь у більше нещасних випадків. На жаль, є статистичний зв’язок між поганим кредитами і більш високий ризик претензій ДТП. Це покладає на вас як безпечно керувати автомобілем і зберегти хорошу кредитну історію. Якщо є сумніви, у вас є законне право на безкоштовну копію вашої кредитної історії. Якщо ви знайдете помилки, ви можете наполягати на їх коригування. З вашої запису точним, у вас є більше шансів на більш високий бал. Деякі держави мають закони, що вимагають страховиків переглянути ваші ставки страхових внесків, якщо ваш рахунок поліпшується.

Робота з підготовки цінова пропозиція з автострахування це все про вас як про людину, оцінці ризику може відбутися в результаті нещасного випадку і зробити заявку. Якщо страховик вважає, що ви високого ризику, цитата буде високою. Таким чином, ви повинні зробити все, що в ваших силах протягом багатьох років, щоб переконати страховиків ви насправді безпечним водієм. Так що квитків немає, жодного нещасного випадку, претензії не принесе вам низько котирування страхування автомобіля. Це може означати отримання від А до Б повільніше, але якщо це додаткова турбота означає, що ви платите менше, воно того варто.