охорону здоров’я для дітей

У 2006 році даними, опублікованими Бюро перепису припустив, що майже дев’яти мільйонів дітей в США були застраховані. І це незважаючи на те, що близько 28 мільйонів дітям дозволили доступ до Medicaid і ще семи мільйонів отримали допомогу від держави Дитяча програма медичного страхування (SCHIP). Іншими словами, майже 12% дітей були застраховані. У суспільстві, яке претендує на захист інтересів дітей, це робить для гнітюче читанні.

В останні роки, більшість дітей були охоплені системою медичного планів оплачуються роботодавцями своїх батьків. На жаль, вартість сімейних планів росла більш круто, ніж для індивідуального освітлення. З внесків працівників ростуть швидше, ніж інфляція, багато батьків були змушені піти з групи кришку. Це залишило Medicaid із збільшенням завдання прикриття для малозабезпечених сімей. Де батьки заробляють більше, ніж максимально допустимий для виборності Medicaid, SCHIP мети сімей, які не можуть дозволити собі приватну страховку. На жаль, два фактори в поєднанні збільшити число незастрахованих дітей.

Як рецесії в 2008 році, безробіття зросло і сума зібраних податків впав. Це означало, що окремі штати США відповідає за підтримку SCHIP побігли важкої бюджетного дефіциту. Оскільки ідея підвищення податків політично неможливо, це змусило держави урізати всі дискреційні витрати. Отже, багато переглянули рівень, на якому вони втрутитися, щоб забезпечити медичне страхування для дітей. Начебто це не було достатньо погано, спостерігається зменшення гласності фактів SCHIP плани. Батьки більше не запропоновано застосовувати для освітлення, навіть якщо їх дохід, щоб їх діти, які мають право на підтримку. Покладіть два разом і Бюджетного управління Конгресу підтверджує число незастрахованих дітей неухильно зростає.

Це важкий час для охорони здоров’я в США. Майже всі згодні, що існуюча система має бути реформована, але немає ніякої реальної знак згоди між політичними партіями на тому, що має бути зроблено. У той час як Вашингтон бореться для прийняття законодавства, більше дітей, мають бути притягнуті в рамках існуючої схеми – SCHIP була продовжив ще на 10-річний термін у 2007 році за підтримки обох партій. Майже всі діти даний час страховки були б прийнятними в рамках одного або обох Medicaid або SCHIP. Все це потребує правильно запустити рекламну кампанію, щоб попередити сім’ї своїх прав і політична воля, щоб зробити наявні кошти. До тих пір, як приватні страхові поліси здоров’я залишаються недоступними для більшості сімей і надаються роботодавцями планів групи нав’язують різко збільшили премії, число незастрахованих дітей буде неухильно зростати. Ця тенденція буде прискорюватися в міру зростання безробіття під час економічного спаду. Це національний скандал, що стан здоров’я дітей в даний час під загрозою, заперечуючи адекватне медичне страхування. Якщо не скоординовані федерального плану не ставиться на місце, сім’ї повинні захистити себе, застосувавши до обох Medicaid та їх місцевих SCHIP за допомогою. Важливо пам’ятати, що бюджетне управління Конгресу підтверджує майже всі діти даний час страховки буде мати право на доступ до Medicaid або SCHIP. Це ваше право і захищає майбутнє країни. Всі втрачають, якщо діти вмирають або страждають від неадекватної медичної допомоги, тому що медичне страхування буде відмовлено.