охорони здоров’я та медичне страхування в Каліфорнії

Каліфорнія медичного страхування гігантські допомагали реформи медичної страховки

За словами директора Бюро управління і бюджету, Пітер Orszag, історичні реформи медичного страхування забезпечує самий скорочення дефіциту будь-якого законопроекту в останнє десятиліття. Вважається, щоб зменшити дефіцит більш ніж на 100 мільярдів доларів протягом першого десятиліття, а на $ 1 трлн у наступному десятилітті.

Реформа медичного страхування Законопроект включає в себе допомогу для великих медичних страхових компаній і лікар належить лікарням. Це включає в себе допомогу для каліфорнійського гіганта на основі страхової компанії Kaiser Permanente, відповідно до асистенти в Конгресі і лобістів.

Останні зміни в 153-сторінці законопроекту про реформу охорони здоров’я страхування включають положення, звільнення від податків страховикам доведеться платити новий збір, що стягується на страховиків тільки на половину своєї премії. Kaiser Permanente є одним з цих звільнених від податків страховиками.

Каліфорнія медичного страхування Medicare і реформи

Законопроект також розширює термін 1 серпня за новим лікаря належить лікарням звернутися до уряду за право не бути оплачені Medicare пацієнтів до кінця 2010 року.

Згідно зі звітом за 2003 рік до Фонду сім’ї Кайзер, 40,2 мільйона американців були зараховані до Medicare. Це було 14 відсотків населення США. Каліфорнія виявилася найбільшим реєстрації будь-якої держави з 4100000 бенефіціарів Medicare, або 11 відсотків населення держави.

Каліфорнія представнику снасті тютюнової промисловості

Хоча засоби масової інформації зосереджені на дискусії про реформу медичного страхування, попередження куріння та Сім’я Закон боротьби проти тютюну була підписана в закон президентом Обамою 22 червня 2009.

На загальну думку, це найсильніший захід для захисту дітей від небезпек куріння на сьогоднішній день. Чому цей закон зосередитися на дітей? Майже 90 відсотків всіх курців почали відразу після або до досягнення 18 років. Ми знали про це протягом багатьох десятиліть, але тютюнова промисловість використовувала спеціальні лобіювання маніпулювати Конгресом.

Відверта відмову прийняти відповідальність за хвороб викликаних сигаретами був викритий зовсім недавно, в 1994 році, коли Генрі Waxman першим приніс тютюн керівників перед Конгресом. Ваксман представляв 30-й виборчий округ штату Каліфорнія, в Палаті представників США з 1975 року, і закликав сигарет найнебезпечнішим споживчим продуктом, будь-коли проданою.

Перед Конгресом, ці керівники досі заперечує, що тютюн був смертельно, що нікотин викликає залежність, і що вони продаються дітям. Насправді, тютюнові компанії агресивно цілеспрямовано щодо дітей, і продають продукти з ароматизаторами, щоб замаскувати смак тютюну і зробити його більш привабливим.

реформа охорони здоров’я має потенціал допомогти мільйонам

Більше 400 тисяч американців помирають від пов’язаних з тютюном хвороб щороку, і більше 8 мільйонів з нас страждають від щонайменше одного серйозного захворювання, викликані курінням. Хоча ви, напевно, чули, що пасивне куріння може вбити, з третіх рук диму, який утримується в килим, тканини, меблі, волосся, шкіру, і іграшки також піддає вас токсичних хімічних речовин, як миш’як і свинець. Немовлята взяти в 20 разів більше, з третіх рук диму, ніж дорослі, тому що вони дихати швидше і проводити більше часу поруч з підлогою.

Сім’я попередження куріння та Закон боротьби проти тютюну є перемогою для реформи охорони здоров’я, оскільки це знизить мільярди доларів ми витрачаємо на пов’язані з тютюном витрат на охорону здоров’я в цій країні. Він призначений для скорочення числа дітей, які починають палити, і врятувати життя американців і зробити нас здоровішими.

Цей закон забороняє рекламу тютюну в тисячу футів дитячих майданчиків і шкіл. Він також бордюри здібності тютюнових компаній на ринок товарів для дітей за допомогою привабливих ароматів. Це змушує тютюнові компанії, щоб більш чітко і публічно визнати смертоносні наслідки своєї продукції, і дозволяє вченим FDA вжити інших здорового глузду кроки, щоб зменшити небезпеку куріння.