охорони здоров’я можуть бути дорогими альтернативними, а також закон, знайти правильну політику для вас

Відкрийте для себе способи говорити ключові формулювання з медичної Агент страхового захисту

Може бути, ви відчували, як якби ваш агент спілкується іншого виразу? Ми дізналися, скільки разів чоловіки і жінки, безумовно, більш спантеличеним від попадання в їх конкретної Арізона благополуччя радником в порівнянні з безпосередньо перед. Щоб визначити, який підняли, що ви можете зробити, буде в концепції медичного страхування ви повинні знати, що ваш агент говорить вам особисто. Внизу може бути список фраз, які можуть надати вам набагато більше ясності будь-який час потрапити в страховий брокер Арізона.

â € ¢ Premium: Ваші поточні щомісяця, раз на 3 місяці, або один раз на рік платежів щодо страхового покриття.

â € ¢ страхування франшизи: заданої суми грошей, яка повинна бути сплачена до медичні витрати будуть покриватися за рахунок страхової компанії. Франшиза суми варіюються і він продуманий з вашої страхової план.

â € ¢ співстрахування: Як правило, в будь страховий поліс оголосити після виплати франшизи бізнес страхування платить частину в рахунок. Зазвичай страхова компанія платить плану 80%, щоб ви платили інші 20%. Ви будете спостерігати це в вашому охоплення в якості можливого 80/20 співстрахування.

â € ¢ Оптимальний марнотратний: максимальний фронт витрати, які вам будуть платити після вашої страхової франшизи і співстрахування. Найбільш набагато біднішими, складаються з вартості кожної окремої фірми плану страхування.

â € ¢ співоплати: менші транзакції, щоб відвідати ваш сімейний лікар або відвідування невідкладної допомоги.

â € ¢ Включено витрати: Ці речі або послуги, організація страхового покриття буде витрачати на у разі виникнення. Більшість страхових компаній мають свої обмеження, на якому їх страхової план буде охоплювати. Переконайтеся, що ви досліджуєте ваші описати переваги визначити, що є, як частину вашої стратегії.

â € ¢ Винятки: конкретні товари, які не охоплені в ваш план страхового покриття.

â € ¢ раніше умова: Будь несприятливі труднощі зі здоров’ям, які сталися перш ніж ви вирішите було страхового покриття.

â € ¢ Протягуючи Період: кадр Налаштування часу до існуючого стану, ймовірно, буде поширюється на страхові організації. Інтервали очікування коливаються між компаніями страхового покриття.

â € ¢ Постачальник: лікар, медичний центр або іншого медичного працівника

â € ¢ мережа: невелика група лікарів і приватні лікарні, які мають контракт з організацією страхового покриття.

â € ¢ Поза мережі: будь-який лікар або клініка, що не уклала контракт з організацією страховий поліс. Зазвичай, якщо ви звернетеся до лікаря або зупинитися в лікарні, яка не вашого сообщества компанії страховий поліс буде провести альтернативні кількості. Як правило, віднімаються більше, а також Співстрахування можуть відрізнятися від 80/20 до 60/40 і навіть 50/50.