охорона здоров’я субсидія може допомогти безробітним тримати медичне страхування у вирішальний момент

Законодавці намагаються вирішити петлі у фінансовому плані Стимул однією з основних планів була на споживчу вартість охорони здоров’я та способи забезпечення охорони здоров’я для сімей в цьому економічній кризі. Останні повідомлення говорять, всі деталі, поки не відомо, як Палата представників і Сенат, щоб завершити даний план, але результат має бути хорошим і звільнений, як тільки до кінця тижня. Мета субсидій COBRA, щоб допомогти багатьом американцям, які втрачають роботу підтримки покриття. Цей план буде стільки, скільки 21400000000 у вигляді субсидій COBRA охорони здоров’я.

Що це означає для вас? Якщо ви недавно втратили роботу і не в змозі забезпечити нові робочі місця ви, швидше за все, буде або не бажають приймати COBRA для підтримки вашої особистої або охоплення Сімейна зайнятості уряд буде субсидувати десь між 50-65% від премії, довжина субсидій План буде проходити з 9 місяців до тих пір, як 18 місяців. Проте один з подачі та заміжні файлери втратить право на доходи понад $ 125 000 і $ 250 000 відповідно. Також варті дослідження є те, що багато носії рейтингом здоров’я розробили для цієї мети є тимчасовим медичного страхування або також відомий як короткострокові медичне страхування.

Короткострокові Медична це форма медичного страхування, яка зазвичай використовується для покриття прогалин на постійне медичне страхування. Короткострокові медичний термін періоди, як правило, для 1,3 або 6 місяців, і багато STM планує покривати до 12 місяців. Короткострокові медичного страхування являє собою простий спосіб, щоб захистити вас або членів вашої родини, якщо ви були звільнені у зв’язку з недавніми економічними змінами або просто між роботодавцями і мають період очікування для роботодавця вигоди. Ви можете придбати миттєвий покриття короткострокових медичних близько ½ вартості щомісячної премії COBRA. Короткострокові плани медичного пропонуються через багато з тих же страховиків, які ви можете придбати постійних індивідуальних або групових планів у тому числі Assurant, Етна, і Сполучені охорони здоров’я-золоте правило, Humana та Blue Cross Blue Shield. Споживачі можуть отримати багато з тих же функцій і переваг, пропонованих з постійним плани в галузі охорони здоров’я, такі як доплати, відпускаються за рецептом ліків, вибираючи лікаря, франшиза варіанти, лікарня пільги, послуги швидкої допомоги, хірургії та трансплантації. Ці функції і послуги, а також вартість варіюватиметься від одного страховика до іншого і повинна бути переглянута. Більшість людей будуть претендувати до 65 років до тих пір, як вони проходять кілька основних питань здоров’я, якщо у вас є вже існуючі умови або отримують лікування цього можуть бути виключені зі сфери дії від вашого STM плану. Якщо у вас похвально покриття протягом останніх 12 місяців ви можете претендувати на короткострокові медичні шляхом простого застосування та відповівши на кілька простих запитань про охорону здоров’я. Ці два варіанти мають важливе значення для американської громадськості як статистика оцінює рівень безробіття наближається до 8% багато хто знайде, що вартість охорони здоров’я буде перший рахунок, що багато хто буде відпускати.