охорона здоров’я права на нелегальних мігрантів – моральні та практичні наслідки

Різні організації та урядові чиновники привели оцінки числа нелегальних іммігрантів у віці від восьми до двадцяти мільйонів. З ростом витрат на охорону здоров’я в якості основного питання для більшості американців, ця стаття розглядає моральні та практичні питання надання медичної допомоги для незастрахованих іммігрантів.

За даними дослідження, доповідь, озаглавлений “розміру і характеристик Несанкціоноване мігрантів у США” {© [2006] Латиноамериканського центру П’ю, дослідженням Pew Center проекту}, за оцінками, налічується від 11,5 до 12 мільйонів нелегальних мігрантів в даний час проживають в Сполучених Штатів. Доповідь грунтується на даних перепису 2000 року, а також Поточне обстеження населення в березні 2005 року, і щомісячні поточні обстеження населення по січень 2006 року. Латиноамериканський центр П’ю використовує термін: «нелегальних мігрантів». Цей термін відноситься до осіб, які проживають в Сполучених Штатах, які не є громадянами США, не були допущені на постійне місце проживання, і не мають конкретного уповноваженого тимчасового статусу, який дозволяє тривалі проживання і роботу в Сполучених Штатах.

Латиноамериканський центр П’ю доповіді наголошується, що несанкціоноване населення становили 5400000 дорослі чоловіки, 3900000 дорослих самок і 1,8 мільйона дітей. Дорослі самці знаходяться в більшості, що становить 58% від дорослого нелегальних мігрантів, у той час жінки складають 42%.

При обговоренні відсоток нелегальних мігрантів, важливо враховувати їх участі в робочій силі. Тридцять один відсоток нелегальних мігрантів, зайнятих у сфері послуг робочих місць, у той час як тільки шістнадцять відсотків уродженців працювати в службі. Рідні робітники складають більшість білих комірців робочих місць, у той час як незаконні мігранти недостатньо представлені. Деякі професії мають пропорційно високими концентраціями несанкціонованих мігрантів: Сільське господарство (24%), очищення (17%), будівництво (14%), приготування їжі (12%), виробництво (9%) і транспорт (7%). Це відноситься до питання про медичне страхування, тому що привів галузях як правило, не забезпечують медичну страховку.

Особистої відповідальності та можливостях примирення закону 1996 (PRWORA) звернувся вимоги для негромадян на отримання федеральних коштів випробування суспільного блага. Діяння спричинило суттєві обмеження на права іммігрантів. Такі переваги включають Medicaid і Державна Дитяча програма медичного страхування (SCHIP). Деякі іммігранти не мають права на Medicaid або SCHIP протягом п’яти років з дня їх в’їзду в Сполучені Штати у кваліфікованому-статусу іноземця.

Як правило, тільки “кваліфікованою іноземцям”, мають право на охоплення. Хто вважається кваліфікованим прибулець? Є дев’ять основних типів кваліфікованих іноземців:. Іноземці за законом право на постійне проживання згідно із Законом про імміграцію та громадянство (INA), 8 USC 1101 і далі, біженців зізнався у відповідності до § 207 Закону про імміграцію; іноземців, які отримали притулок у відповідності до § 208 Закону про імміграцію ; кубинських і гаїтянських Абітурієнти, як це визначено в § 501 (е) надання допомоги біженцям Закон про освіту 1980; Іноземці умовно-дострокове звільнення протягом не менше одного року згідно з § 212 (D) (5) Закону про імміграцію; іноземці, чия депортація була вилучена під (1) § 243 (H) Закону про імміграцію, як в силу до 1 квітня 1997 або, (2) § 241 (б) (3) Закону про імміграцію, з поправками; іноземців, які отримали умовні входу відповідно до § 203 ( а) (7) Закону про імміграцію в силі до 1 квітня 1980; Зруйновані іноземців, які відповідають умовам, викладеним у § 431 (с) PRWORA року, з додаванням § 501 про реформу незаконної імміграції та відповідальності іммігрантів 1996 , PL 104-208 (IIRIRA), з поправками, внесеними § 5571 збалансованої Законом про бюджет 1997 року, PL 105-33 (BBA) і § 1508 Насильство щодо жінок Закон 2000 року, PL 106-386. Розділ 431 (с) PRWORA з поправками кодифікований у 8 USC 1641 (C) 0,1; жертв жорстоких форм торгівлі, відповідно до § 107 (б) (1) Закону про захист жертв торгівлі людьми, Закон 2000 року, PL 106-386.2.

Нелегальних мігрантів, буде відмовлено в охороні здоров’я, за винятком надзвичайних ситуацій. Ця політика створює проблему для фельдшерів та інших медичних працівників, які будуть змушені визначити, чи є життя людини знаходиться під загрозою і що являє собою невідкладної медичної допомоги. Як аварійних працівників охорони здоров’я, як очікується, дотримання цієї політики залишається неясним. Департамент охорони здоров’я та соціальних служб в даний час працює на умовах, з початком дати, встановленої на термін менше трьох місяців.

На отримання медичної допомоги, люди повинні будуть надати документи, що підтверджують громадянство або докази того, що вони мають право, як кваліфікованих іноземців. Ця вимога створює потенційні проблеми для громадян Сполучених Штатів, а також іммігрантів. Бездомних, мабуть, самий очевидний приклад людей, які мають право на отримання допомоги, але, можливо, не відповідної документації. Інший, менш відомий, прикладом може бути афро-американських пенсіонерів. Афроамериканців з Півдня не дозволили народитися в лікарнях і, отже, не мають належного свідоцтва про народження.

Ще одне питання, яке необхідно вирішити, є потенційним поширенням захворювання. Тестування на туберкульоз, наприклад, є те, що американці сприймають як належне. Ті, ініціювання та проведення такої політики слід розглянути питання про базової медичної тестування будуть забезпечені. , Незалежно від здаються моральні наслідки, заперечуючи медичних послуг для осіб, що проживають в Сполучених Штатах може легко призвести до більш відчутних проблем.