охоплення страхування житла.

Зазвичай запитав заклопотаність з приводу побутової страхування!
Як же моя власність страхового покриття, отже, дорогий?
Можливо, у вас є HO-5 страхового поліса, що це хороша життя політики в місце, в якому температура падає підходять під сніжною. Вона охоплює такі фактори, як крижаний труби разом з жиром через травми за участю снігу або льоду. Фундаментальна охоплення, HO-1, що добре для споживачів, які живуть в теплих умовах. Це економічно ефективним в страховому полісі, якщо мінімальні внески, як правило, ваші наміри. Ви хочете від політики вашого домовласника, так що можна перевірити покриттях робити які-небудь зміни здійснимо.

Крім того, дізнатися, що ваш франшиза. Ви економите гроші, підвищення франшизи для вас $ 500 або $ 1000. Але переконайтеся, що ви з вашим банком за найнижчими зажадав покриття страхування.

Тест, щоб побачити, якщо у вас заміна охоплення населення посібниками, не зовсім ринкова вартість страхового покриття. Альтернативні стоїть захист платить те, що коли-небудь ідея варто змінити свій власний будинок. Переконайтеся, що ваша страхова полум’я також заміну покриття ціною. Ви повинні розглянути питання про звернення за любов пункту, як частина вашого покриття який миттєво підніме ваші кордону захисту щороку з урахуванням інфляції.

А також, перевірити свої політики трюк страхування, які можуть бути підключені до висвітлення. Добрими прикладами є:

Страхування кредитних спосіб життя
страхування на випадок інвалідності кредитної політики
Іпотечне страхування життя
автомобільні контракти мобільного сервісу
Розширена гарантія на специфіці обладнання техніки і електроніки
Вартість картки

Нарешті, переконайтеся, більшість альтернативних політики для домашнього власника. Напевно, жоден з них не хорошої якості.

1) ліквідації частинок
два) Пошкоджені власності ліквідації
три) полум’я поділу податків
4) Миттєвий ремонт, щоб зупинити додаткового матеріального збитку
5) дерев, чагарників, поряд з рослинами * враховуючи, що потік вітру бурі зазвичай виключаються, це страхове покриття відносно невеликих варто
6) Зірваний кредитні карти
Як план будинку страхування для додаткового дому відмітні від основної страховий дім?
Нова загроза пов’язана з надмірним якості? Ви kiddingthe навколо? Як про будь-якій загрозі вашого житла спалювання на підлогу і отримувати відмовлено в захисті, тому що ви робите спробу витрачати менше кілька топ доларах якості, просто не розкривати за допомогою домашнього для страхової компанії (я відчуваю, вони будуть телефонувати, в яких страхове покриття афера). Один у кожній з основних властивостей були вогнищем, коли ви не будете собі це може мати місце то ви помилилися.

Зробити збільшити впевнені, щоб піти з охоплення політики домом для використання на проживання. Якщо ви існуєте там насправді це HO політики, насправді не проживають там повний час другого будинку або будинку охоплення “відпустку”, замовлення його господар будь-якого політика, мати його в наявності за якою поважної причини, новий страховий поліс порожнечі. Чи не буде якості процвітаючою і захисту нерозумно.

Відмінності між основними дому, а також вторинні (свято проживання) плану трохи відрізняються фірмою. Деякі фірми охоплення ринку, де за основними відповідальності та майна здійснюється за планом HO, інші люди зберігають всі речі людини. Отримати тестову політику від особи страхового покриття.