охоплення розуміння і чотири варіанти на вибір в медичному страхуванні

Коли ви ходите по магазинах для медичного страхування вам не обов’язково йти в перший постачальник, який пропонує Вам свої послуги. Це вірно і для осіб, які не отримують Medicare або Medi-Cal. Для тих, хто по магазинах для плану, дуже важлива річ, не слід забувати,-медичну страховку. Вкрай важливо, щоб людина, яка шукає плану необхідно перевірити тип покриття поширюється на невідкладну допомогу.

Для більшості з планів, які в даний час доступні на ринку, охоплення штучно підтримується на рівні 80 відсотків від понесених витрат. Для деяких медичних планів, охоплення буде нікчемні 50 відсотків. З цієї причини перевірки потрібно зробити, щоб отримати кращі пропозиції. У вашій покупки на медичне страхування вашої родини, то, що ви насправді після це вид покриття, які будуть найбільш корисні для потреб вашої родини. Для покупців, нехай буде вам відомо, що існує чотири основних типи плану, які будуть доступні для вас. Завдання для вас, щоб вибрати той, які відповідають вашим потребам і обставинам. Розуміння цих перших всіх чотирьох варіантів є великим кроком на шляху вибору належного страхування.

Перший тип страхового відшкодування, який називається в якості гонорару за послуги. Це самі основні і ті, відомий більшості населення. Такий план буде платити за майже всі ваші проблеми зі здоров’ям. Але не варто очікувати, що це план, щоб заплатити за профілактику, як огляди і медичні огляди. Цей тип плану медичного страхування не буде платити за повну вартість медичних витрат. Покриття цього плану є лише частина від загального рахунку суми. З точки зору вашої щомісячних зобов’язань, премія тут буде трохи вище, ніж інші види плану. Але хороша річ про страхового відшкодування є те, що вам буде надана свобода дій, щоб вибрати і звернутися до лікаря і лікарні, що ви хочете.

Наступний варіант для покупців медичного страхування є організації з підтримки здоров’я. Це ОПЗ є корисним в цьому сенсі, що охоплює практично всі ваші потреби охорони здоров’я. Охоплення ОПЗ буде включати в себе огляди, імунізація і госпіталізації. Зацікавлені споживачі повинні очікувати мінімальна доплата який може варіюватися від $ 5 до $ 40. Ексклюзивний постачальник організація буде працювати таким же чином.

Третій варіант для тих, хто шукає медичного страхування буде РРО або Організація бажаних постачальників. У цьому виді медичного плану, ви отримуєте можливість вибрати зі списку рекомендованих постачальників послуг і ви будете платити з мінімальною за відвідування плату. Якщо ви хочете, щоб ваш лікуючий лікар, то ви можете вибрати цю опцію, але ви будете платити за більшу частку рахунок, і ви, можливо, доведеться платити за франшизу.

Ваш останній варіант для страхового є точкою, де вам буде надано двома варіантами. Перший варіант полягає у використанні плану Ала-ОПТ, в якому ви перебуваєте в заряду з-оплати, виборі лікарів зі списку і для отримання дозволу на послуги та напрямки для фахівців. Інший варіант полягає в роботу план як план відшкодування. Знаючи всі ці чотири види страхування і мають загальне уявлення про покриття гарантує, що ви отримаєте, щоб найбільш підходящу медичну страховку для себе або сім’ї медичного страхування.