охоплення деталі оренди автострахування компанії

Всякий раз, коли окремі орендує автомобіль у компанії з прокату автомобілів, їм буде запропоновано, якщо вони хотіли б додати оренди автострахування компанії за договором оренди автомобіля. Знаючи, що, це завжди добре, щоб визнати, що у нас варіанти. Це оренду страхування автомобіля призначений для захисту окремих оренді автомобілів і компанія здачі в оренду автомобіль, якщо що-небудь трапиться автомобілі, поки він знаходиться у розпорядженні орендаря. Багато людей не завжди впевнені чи ціна оренди страхування автомобіль коштує охоплення запропоновані і деякі вважають, що їх поточне страхування автомобіля або прокат автомобіля страхове покриття пропонують багато компаній кредитної карти є достатнім для захисту людини від відповідальності, якщо небудь трапиться з прокатним автомобілем у той час як у їх володінні. Для деяких людей, оренда страхування автомобіля пропонують компанії з прокату автомобілів є їх найбільш підходящий варіант для охоплення.

Є декілька різних типів оренди страхування автомобіля, які включені у вартість оренди автострахування, пропоновані компаній з прокату автомобілів. Перший тип покриття є шкода відмову, який може включати зіткнення збиток відмова, відмова втрати ушкодження, і фізична відмова ушкодження. Кожен з цих відмов відмовляється від права страхової компанії для збору додаткових грошей від людини, який орендував автомобіль в тому випадку, якщо автомобіль пошкоджений в той час як у їх володінні. Страховка на випадок ДТП захищає орендаря в тому випадку, якщо орендований автомобіль в аварію з іншим автомобілем. Відмова втрати ушкоджень захищає людину у випадку автомобіля або частин автомобіля крадіжки той час як автомобіль знаходиться в розпорядженні орендаря. Фізичні ушкодження wavier захищає людину від відповідальності, якщо орендований автомобіль фізично пошкоджений з джерел, відмінних зіткнення, такі як занесення дороги, погані погодні умови і врізався в дерево або постраждалих від перегорання вантажних шин.

Інший корисний тип автомобіля страхування, пропоновані компанією з прокату автомобілів є особистим страхування цивільної відповідальності. Цей тип автомобіля страхове покриття захищає людину в тому випадку, якщо вони викликають руйнування іншої особи, транспортного засобу або частину майна при експлуатації транспортного засобу орендовані від страхової компанії автомобіль. Особисте страхування від нещасних випадків охоплення пропонованих компанією забезпечить одноразову виплату у разі, якщо ви або пасажир в оренду автомобіль поранений, покалічений або убитий в автомобільній аварії за участю автомобіля Оренда. Останній тип страхового покриття зазвичай пропонується прокат страхової компанії автомобіль особистому страхуванню майна. Це буде заплатити, щоб замінити будь-яку особисту власність, що буде втрачено чи вкрадено від здачі в оренду автомобіль, коли він знаходиться у розпорядженні орендаря. Кожен з цих типів оренду страхування автомобіля має дуже конкретні обмеження, так що завжди краще читати умови дуже ретельно при підписанні та отримання від страхової компанії з прокату автомобілів.