отримуєте свої гроші варто, використовуючи медичний коефіцієнт втрат

Доступних медичних закону (ACA) містить положення можна назвати “медичної збитковості”. Це положення, щоб зробити страхування ринку прозорішим і дозволить споживачам можливість придбати плани, які дозволяють найкращим чином використовувати свої премії доларів. Більше 20 відсотків споживачів, в даний час в планах, які витрачають близько 30 центів за долар, на адміністративні витрати. Деякі страхові компанії витрачають більше, ніж 50 відсотків премії доларів на адміністративні витрати. Це нове положення дозволить усунути перевитрати коштів на адміністративні витрати і підвищити цінність грошей, витрачених на їх споживачів премій охорони здоров’я.
Передбачається, що нові правила захистять про 74800000 застрахованих американців в 2011 році. Передбачається також, що майже 9 мільйонів чоловік могли отримати пільги в 2012 році. Розрахунок суми знижок становить $ 1,4 мільярда. В окремо взятому ринку середня знижка на людину можуть скласти $ 164.
Страхові компанії будуть нести відповідальність за свої витрати на медичний коефіцієнт втрат. Це призведе до збільшення вартості долара споживачів преміум і здійснюватиметься трьома способами, починаючи з 2011. По-перше, страхові компанії будуть зобов’язані публічно звітувати як премія доларів, які вони отримали були витрачені. Це надає споживачам обліку, наскільки їхні гроші пішли на поліпшення якості медичного обслуговування.
По-друге, страхові компанії, які надають індивідуальних і малих групових політик буде необхідно провести принаймні 80 відсотків премії доларів на медичне обслуговування і поліпшення якості. Страхові компанії, які надають великі групові політики доведеться витратити 85 відсотків від медичної допомоги та поліпшення якості.
Третій спосіб полягає в наданні знижки для споживачів, коли страхові компанії не відповідають медичним збитковістю. Перші знижки відбуватиметься в 2012 році і повинні бути оплачені до 1 серпня кожного року. Споживачі можуть отримати премію скорочення, отримає чек на знижку, або мати кількість повернулися до того, що увага була приділена премії від. Якщо премія була оплачена роботодавцем в цьому випадку роботодавець буде отримувати суми знижок.
Медичні страхові компанії повинні будуть повідомляти певну інформацію кожної держави, де вони ведуть бізнес. Ця інформація включає загальні суми отриманої премії, загальна відшкодування клінічні послуги, загальна сума витрат на поліпшення якості та загальні витрати на всі інші витрати. Ці звіти будуть потім розміщене в відкритому доступі, тому кожен житель Державної зможете побачити значення планів в галузі охорони здоров’я, які знаходяться в їх штаті.
Правила передбачають ряд комплексних заходів щодо підвищення якості, що страхова компанія може реалізувати і на що можна розраховувати в бік стандартних 80-85 відсотків витрат. Ці заходи повинні бути науково обгрунтованої медичної практики і страхова компанія повинна бути в змозі показати вимірних результатів. Ці заходи повинні бути засновані на конкретних потреб пацієнтів і бути призначена для збільшення бажаних результатів охорони здоров’я. Наприклад надає випадку менеджер наступні з хворих на цукровий діабет, щоб спонукати їх слідувати їх медичний план і зниження госпіталізацій.
Медичні страхові компанії зобов’язані направляти свої доповіді держави до 1 червня кожного року. У перший рік це буде через IS 2012, який міститиме дані 2011. Знижки потім бути пов’язано до серпня 2012 року на основі 2011 медичних збитковості.
ACA має положення, які призначені для запобігання дестабілізації ринку і забезпечення постійного доступу до медичної страховки. Вимоги до звітності та шляхи медичний коефіцієнт втрат розраховується була розроблена, щоб прийняти особливі обставини до уваги.
Секретар HHS може регулювати медичну стандартне співвідношення втрат для будь-якої держави. У разі проведення стандартних 80 відсотків призведе до дестабілізації ринку окремого медичного страхування, стандарт може бути скорегована з урахуванням цієї держави на строк до трьох років. Держава повинна показати, що 80 відсотків вимога буде дестабілізувати ринок і що буде менше здоров’я плані вибору для споживачів.
ACA дає HHS секретар прямого органу виконавчої влади з медичних вимог збитковістю. Держави права і можливості для надання допомоги у виконанні все одно будуть визнані. Частина органів включала в себе вимагають медичних страхових компаній, щоб зберегти документацію, пов’язану з даними, які вони повідомили. Вони також повинні дозволити доступ до своїх даних і засоби для перевірки того, що вони дотримуються усіх правил.
Загальна мета медичний коефіцієнт втрати щодо поліпшення медичного обслуговування і зниження витрат охорони здоров’я. Надання людям можливості бачити, де їх доларів витрачаються змусить медичні страхові компанії поліпшити свої витрати, а також поліпшити, як вони надають медичну допомогу для своїх споживачів.