отримують належного рівня страхування житла

Якщо ви шукаєте, щоб застрахувати свій будинок, це може бути важко вирішити, скільки страхування вам потрібно. Очевидно, ви не хочете платити занадто багато для вашої страховки, але не маючи достатньо кришка може бути проблемою, якщо що-небудь піде не так. Так що ж таке правильний рівень страхування житла мати? Ось деякі фактори, які необхідно розглянути, перш ніж приймати рішення:

піти на 100%

Хоча скільки страхування потрібно залежно від вашого фінансового становища, ви повинні спробувати і застрахувати свій будинок за 100% від його вартості, у тому числі зміст. Це означає, що, якщо щось дійсно погане станеться з вашим будинком вартістю покласти його назад, щоб як саме він був будуть покриті. Це дорожче, ніж тільки в установці суми, що ваш будинок повинен бути покритий за, але дає вам душевний спокій, що все буде замінений без амортизації. Проте, перш ніж вирішити, суму покриття, вам потрібно ви повинні задати собі ряд питань:

Скільки це буде коштувати, щоб захистити свою власність?

Працювати, скільки це буде коштувати, щоб замінити все, що у вашій власності прямо зараз, і скільки це рівень покриття буде коштувати. Якщо ви не можете дозволити собі це рівень покриття потім видалити речі, які є несуттєвими з політики.

Інфляція захисту

Якщо ви страхуванні вашої власності важливо мати захист інфляції. Якщо вас немає, то сума, яку ви отримаєте за збиток може бути менше, ніж потрібно. Якщо ваша політика не автоматично включати це, то розглянути його один раз на рік, щоб переконатися, що ви належним чином закриті.

Головна поліпшень

Якщо ви робите ремонт, то ви повинні переконатися, що ваш поліс і на сьогоднішній день охоплює і ці нові доповнення. Якщо вас немає, то будь-яке пошкодження буде означати, що ви втратите гроші, які ви витратили на покращення.

Спеціаліст покриття

Якщо ви живете в районі, який має певні проблеми, такі як повені, то вам необхідно переконатися, що Ви застраховані за цими статтями. Хоча це може коштувати вам більше, якщо ці речі є великими ризиками, де ви живете, то вони, мабуть, найважливіші речі, які будуть розглянуті в.

Оренда вашу власність

Якщо ви здати в оренду нерухомість в інших, то ви повинні мати додаткову страховку, щоб покрити себе відповідальність і медичні проблеми хтось повинен бути поранені у власність. Вам також необхідно додаткове прикриття для самого майна та особистих речей.

Якщо ви живете в квартирі

Якщо ви живете в квартирі, то сама будівля покривається страхуванням господаря, хоча ваші майна та відповідальності, навряд чи будуть покриті. Ви повинні мати страховку на предмети, які у вас є в оренду майна.

Зберегти інвентаризації

Незалежно від рівня страхової у вас є, переконайтеся, що ви тримаєте інвентаризацію всього, що ви є власником і його значення. Якщо є якісь проблеми, то ви можете використовувати цей список, щоб показати, скільки саме ви застраховані для. Хоча сума покриття ви отримаєте, залежить від ваших обставин, ви завжди повинні спробувати отримати як можна ближче до 100% покриття, як Ви можете.