отримують гарну угоду при купівлі страхування

Страхування є однією з тих речей, які ми ненавиджу того, щоб купити, тому що здається, ніби ми передачею досить велику суму грошей, і сподіваючись отримати нічого натомість! Жоден з нас не хоче уявити собі, що наш новий, блискучі і дорогі речі буде завдано шкоди, але справа в тому, що нещасні випадки і проблеми трапляються, речі вкрадені, викинути, зломленого, розбила і вартість заміни або ремонту цих дорогих речей часто може бути так велике, що майже здається, наче ми платимо за пункт двічі.

Будь то ваш будинок, ваш автомобіль, мобільний телефон або вашого вихованця, страхові поставляється в дивовижне розмаїття стилів і типів, і пропонує вам величезну кількість варіантів, які можуть у той же час як збивати з пантелику вам варіанти, а також надасть вам можливість знайти пакет, який, здається спеціально створені для вас.

Перший крок, щоб почати онлайн. Котирування онлайн страхування найчастіше нижчі, ніж у центрах обробки викликів або магазинів, так як компанія має менше накладних витрат, що ви робите всі документи і їхній комп’ютер проведення всіх розрахунків. Все, що компанія повинна зробити, це прийняти ваші гроші. Найкраще місце, щоб почати з допомогою сайтів порівняння, які так поширені сьогодні. Це дозволить вам ввести свої дані і ваші вимоги, а потім вони перевіряють ці деталі зі списком страхових компаній і вивести результати у вигляді таблиці. Тут показані дуже чітко, що є, і просто організувати котирування за ціною.

Тим не менше, ці сайти порівняння є тільки обмежена кількість провайдерів в їхньому списку, і так це хороша ідея використовувати два або три з них, щоб отримати повне уявлення про те, що ринок може запропонувати вам. Запишіть компаній і ціни вказані. Чи не повністю зосередитися на ціну, звичайно, тому що дуже часто це може бути на шкоду іншій особливістю політики, яка коштувала б додатково декількох фунтів.

Після того як ви визначили, що страховик звучить добре для вас, а потім відвідати їх сайт і заповнити форму. Це дуже важливо, що ви робите дві речі, в той час як заповнивши форму. Насамперед потрібно переконатися, що ви абсолютно чесні. Якщо ви нечесні в будь-якому випадку, це може призвести до втрати вашої претензії. Наприклад, кажуть, що ви залишити свій автомобіль у гаражі на ніч, щоб знизити цитата може здатися гарною ідеєю, в той час, але коли ваш автомобіль був вкрадений і страхової компанії приходять, щоб перевірити сцену, вони помітять відсутність гаража і просто піти – ви фактично залишивши незастрахованих. Це також впливає на майбутні котирування страхування у вас є ці дані, як частка компаній, і якщо ви були нечесними одному, то інші будуть знати і збільшити премію відповідно.

Інші, що потрібно зробити при заповненні форми спробувати кілька комбінацій. Одного разу я увійшов до числа миль я їжджу в середньому за рік і отримав мою цитату. З цікавості я спробував як збільшення і зменшення цього, просто тисячу миль. Різниця в цитату було цілих десять відсотків!

Остання порада, щоб завжди намагаюся платити за страхування на одному диханні фронт. Хоча більшість страховиків пропонують вам розстрочку, ви в кінцевому підсумку платити набагато більше, в довгостроковій перспективі, в результаті інтерес.