отримують гарну угоду на страхування житла

Нудно, хоча це, страхування є необхідністю. Тут ми поглянемо на страхування житла і показати вам, як отримати найкращі рішення для вашого будинку змісту, побутові будівлі або комбінований поліс страхування домашнього господарства.

Продовження омані, що споживачі підпадають під те, що вони повинні організувати свої будівлі страхового захисту з іпотечної компанії. Це не так.
Ви можете самостійно подивитися в будь-якому випадку і вільно купити в будь-якому місці. Необхідно, щоб ви обкладинці в силі.

Так що це одна з причин, чому. Інша в тому, що ваш будинок ви найбільшим активом і ви в основному треба, щоб покрити це у випадку втрати, якщо ви не можете просто право, що поза і піти купити новий будинок, кожен раз, коли щось трапиться з вашої існуючої.

У той час як зміст страхування, звичайно, не обов’язкове страхування, це не менш важливо. При середній побутової Великобританії мають коштує £ 25,000 вмісту в значення в межах свого будинку, кого не страхування свого майна просто у ризик втрати частини або всіх активів іншої великої.

Так, страхування житла можуть бути дорогими, але не так дорого, як невдачливий подій Він захищає Вас від. Тим не менш, це не значить, ви повинні просто заплатити будь-яку стару премію ви в лапки. Ми вважаємо, що, замість цього, ви маєте право на розумні ціни для покриття, що ви вирішили придбати.

Ось деякі ідеї, щоб отримати і зберегти ваші премії низько і деяких галузевих рад, щоб допомогти вам у цьому.

• встановити дозволене замки (може досягти 5% знижка)

• Реєстрація сусідський дозор (рідше в якості знижки, але все ще може іноді отримувати 1% економії з деякими страховиками)

• Встановіть тривог і мають договір технічного обслуговування сигналізації (Місце NACASS стандартної охоронної сигналізації може отримати 7,5% знижки, але пам’ятайте, що вони можуть вимагати щорічної перевірки). Це може здатися на перший погляд, що вартість усього цього підвищення безпеки можуть переважити зниження вартості страхування, але це виявиться плідним, зрештою

• погодитися збільшити перевищенням нормативів політики (більшість полісів хочуть 50 фунтів надмірної, але якщо ви готові збільшити знижки залежить від суми)

• Відсутність вимог (не стверджую, це може дозволити вам не заробити ніяких претензій знижку, як страхування автомобіля. Деякі страховики пропонують до 20% знижки)

• Магазин навколо стільки постачальників, скільки можливо є єдиним реальним способом знайти кращу ціну, як Є так багато змінних. , Коли дослідження продовжують зв’язавшись з верхньою 2 або 3 прямих страховиків і подивитися, як ви можете отримати ціну вниз, обговорюючи подальші прямі вам варіанти і здатності знижувати ризик для страхової компанії. Не бійся вести переговори зі страховою компанією на їх ціни, ви не зробили свою домашню роботу не докласти зусиль варто.

Нарешті наш “Кращі поради” для отримання та підтримки вашого будинку страхування низьким

1. Подивіться зміцнити свої будівлі і їх вміст, якщо знижка досить великим, щоб обидві політики конкурувати з тією ж страховика

2. Обговоріть з вашим потенційним страховиком Всі знижки доступні, навіть такі речі, як членство деяких організацій може вам ще знижку

3. Якщо ваш зміст загального пішла вниз, а не вгору, потім повідомити страховика, як це може зменшити суму, яку ви платите

4. Зберігати цінності з очей геть. Рекомендуємо купувати сейф або Каса

5. Піклуйтеся про ваших ключі від будинку. Зніміть їх за будь гачки біля дверей або вікна

6. Тримайте цінні електричні елементи з поля зору. Перетворити ці очікування відбою і закрити двері шафи для телевізора, щоб приховати ТБ

7. Отримати власності ручки, щоб відзначити своє майно. Наносячи своїми записами зі свій поштовий індекс та номер будинку, ви зможете допомогти поліції отримати знайденого майна назад до вас, якщо вкрадений і відновлюються.