отримувати низькі ціни страхування автомобіля, налаштувавшись специфічних факторів

Ринок Страхування автомобіля є досить конкурентоспроможними і є багато страхових компаній готові боротися за свій бізнес. Проте, ви можете допомогти процесу отримання низькою ставкою, якщо ви дізнаєтеся, які змінні змінюють витрати і ризики для страхової компанії, тому вони можуть запропонувати вам більш вигідну угоду. Є багато змінних, але ось невеликий список найбільш важливих з них.

Хоча є багато страхових компаній на ринку, то, як вони розмірковують ризики дійсно те ж саме. Тим не менш, ви завжди можете дізнатися про те, які змінні впливають на політику і яка ризикує підняти премії найбільше. Нижче наведені найбільш поширені змінні, які впливають на ставки страхування автомобіля і може змінити кінцеву ціну Вашого страхового поліса.

щорічні милях комутуючих

Якщо у вас низький щорічний пробіг ви можете отримати багато переваг. Щорічне число миль поїздок буде мати великий вплив на швидкість, ви будете платити на страхування автомобіля. Тому, спробуйте зменшити їх по можливості. Якщо є хороша транспортна маса міста, і ви не надто далеко від роботи, яку ви можете спробувати дістатися до місця роботи на громадському транспорті, які дозволять скоротити цю змінну значно. Як уникнути використання вашого автомобіля для далеких поїздок за допомогою інших засобів (потяг, літак, автобус і т.д.) також буде брати участь, щоб знизити комутуючих миль і таким чином знизити швидкість на страхування автомобіля.

інформація

Переконайтеся в тому, щоб забезпечити всі необхідну інформацію. Навіть якщо ви думаєте, що це не допоможе вам, ви повинні надати всю інформацію ви можете. Наприклад, якщо ваш комутуючих миль НЕ здаються низькими, ви можете вибрати, щоб заповнити цю поле з: невідомо. Однак, якщо ви це зробите, то страхова компанія буде використовувати стандартний варіант, який є найменш вигідний. Замість цього, якщо ви надати точну інформацію, яку ви не можете отримати кращі знижки, але ви можете отримати знижку на швидкість, тим не менш.

водій питання

Водій транспортного засобу також будуть визначати швидкість, з якою вам доведеться платити на вашому авто страхування. Наприклад, як важко, як це може бути, щоб визнати, для більшості чоловіків, жінки беруть участь у менше аварій, ніж чоловіки, і тому, якщо водій транспортного засобу перебуває жінка, то страховий поліс буде виявитися дешевше. Якщо водій зробив спеціальні курси водіїв, це також може означати економію на страхуванні.

пристроїв безпеки

Якщо ваш автомобіль не те, що сучасні і йому не вистачає нових пристроїв безпеки, що автомобільна промисловість пропонує, ваші страхові внески будуть порушені. Ці пристрої можуть іноді бути додані до вашого автомобіля пізніше. Крім того, існують пристрої, які є виборними, як анти крадіжки пристрою. Якщо ви вирішили додати один з них для вашого автомобіля, переконайтеся, щоб страхова компанія знає, як цей факт може зменшити кількість грошей, які ви витрачаєте на вашій страховки.

Як ви можете бачити, Є багато речей, які ви можете зробити, щоб отримати на вашому авто страхування цитатою. Тим не менш, не існує простий спосіб отримати дешеве пропозицію страхування, ніж ходити по магазинах навколо для різних страховиків, щоб знайти той, який найкращим чином відповідає вашим потребам і можемо запропонувати вам найнижчі ціни з високою і політики в області якості страхових можливо.