отримувати найкраще медичне обслуговування дітей у Нью-Йорку

Діти дуже потребують хорошому догляді здоров’я, особливо в період раннього дитинства. Здоров’я вашої дитини має першорядне значення, і ви повинні, отже, забезпечити їм краще охорону здоров’я без будь-яких компромісів. Охорони здоров’я США система має менше медичних установах для дітей у порівнянні з доступними для дорослих.

Вартість страхування однієї дитини є лише однієї четвертої вартості страхування здоров’я дорослої людини. Штат Нью-Йорк пропонує кращі медичного страхування плани для вашої дитини. Ці плани пропонують широкий спектр послуг та послуг для підтримки здоров’я вашої дитини. Крім того, вони також забезпечують експертної медичною допомогою у разі потреби.

Відсутність медичного страхування
Статистика показує, що близько 15% дітей у віці від шести до дев’ятнадцяти років, і більше 10% дітей дошкільного віку страждають ожирінням. Ці діти несуть високі ризики розвитку високий рівень холестерину, діабет 2 типу, високий кров’яний тиск, астма, кісток і суглобів та інші проблеми ще до їх випускників середньої школи. Діти без медичного страхування не зможе отримати необхідну медичну допомогу для лікування таких хвороб та інфекцій.

планів медичного страхування для дітей
Штат Нью-Йорк пропонує Child Health Plus, план медичного страхування для ваших дітей, через безліч різних страхових компаній. Ваша дитина може приєднатися здоров’я дитини Plus або Child Health Plus B відповідно до рівня доходів сім’ї. Здоров’я дитини Plus спочатку популярні, як Medicaid. У більшості випадків, федеральний уряд оплачує п’ятдесят відсотків витрат на страхування дітей.

Дитяча пропонує медичні послуги для дітей від нуля до 21 років. Общинні лікарі проводять регулярні огляди загального фізичного ваших дітей, включаючи слух, зір, стоматологічні та інші регулярні огляди розвитку. Вони також пропонують програми з імунізації проти найбільш поширених дитячих захворювань. Інші медичні послуги включають рентген, операції, госпіталізації, терапевтичне лікування, невідкладної допомоги та швидкої транспортування та припис або продаються без рецепту препарати теж.

Самий останній план медичного страхування Нью-Йорка для дітей є Державна Дитяча програма медичного страхування (SCHIP). Це схоже на Нью-Йорк здоров’я дитини Plus програми. Штат Нью-Йорк Дитяча програма медичного страхування (SCHIP) пропонує страхове покриття для дітей з малозабезпечених рівнях. Ці діти не можуть отримати медичну страховку у приватних страхових компаній і Medicaid. Як правило, ці діти страждають від астми і пов’язаних з ним захворювань, що вимагають відвідин лікарні швидкої медичної допомоги, а іноді, госпіталізації теж. Там було значне зниження таких випадків після зарахування до SCHIP.

Рада сертифікованих педіатрів
Часто, якщо ваша дитина захворіла, ви поспішаєте, щоб отримати кращі охорони здоров’я з родини лікарів. Незважаючи на те, сімейних лікарів, лікарів загальної практики, і практикуючі медсестри мають необхідну кваліфікацію, щоб забезпечити необхідний догляд, то краще піти до ради сертифікованих лікарів-педіатрів.
Ці педіатри мають найбільш широку медичну підготовку, щоб мати справу з будь-якими особливими потребами Вашої дитини. Діти мають різні поведінкові і здоров’я потребує догляду. Сертифікований педіатри є фахівцями в галузі дерматології, офтальмології, психічне здоров’я, алергія, і аналогічні інші. Крім того, вони мають найсвіжішу інформацію про програми імунізації, інфекцій і вірусів. Вони можуть мати справу з будь-якими надзвичайними ситуаціями, які можуть розвиватися протягом хвороби. Здоров’я вашої дитини, тому в кращих руках.

краще пізно, ніж ніколи
Останні опитування показують, що після зарахування до державні програми медичного страхування для дітей, стан здоров’я дітей показує помітне поліпшення. Таким чином, за легкого доступу до кращої медичної допомоги, участь у різних первинної медичної допомоги планів і програм, і доступність медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях. Тому, найкраще мати в наявності належного плану медичного страхування для вашої дитини.