отримувати найдешевший тариф для медичного страхування

Ви можете виписувати чеки на набагато більше, ніж середня ставка по медичним страхуванням у вашому районі може бути дуже різним. Ваша доступом до послуг охорони здоров’я та швидкість піддаються впливу багатьох чинників. Деякі речі. Ви можете вплинути, а деякі ні.

Основними факторами, які впливають на швидкість для індивідуального догляду кришка охорони здоров’я є:

скільки вам років

своєї статі

де ви живете

ваше вживання тютюну

стан вашого здоров’я

ваш ІМТ

обраний вами носій

Ваш вибір франшизи та переваги

вік і ваш секс

скільки вам років і ваш секс є основними факторами, які можуть вплинути на ваші платежі за медичну страховку. Оскільки у нас є дні народження ймовірність того, що нам знадобиться охорони здоров’я. Жінки несуть основний тягар створення наступного покоління, жінки відвідують медики догляду частіше, ніж хлопчики і чоловіки в підлітковому через своїх п’ятдесяти.

Вашу адресу

Ваше місто може вплинути на вартість вашого медичне страхування. Як правило, більш багатих околицях, тим більше медичних працівників буде заряджатися. Це впливає на суму витрат носія страхування платить за і, звичайно, ці законопроекти передаються на своїх клієнтів, які проживають в цих місцях.

тютюн статус

Більшість носіїв індивідуального здоров’я догляду кришка буде стягувати більше, якщо ви курили сигарети в минулому році. Куріння має великий вплив на потреби в медичній допомозі та догляду за цього витрати компанії медичне обслуговування доводиться платити. Тепер у вас є ще одна причина, щоб зупинити!

стан здоров’я і вага тіла

Існуючі умови і ваш індекс маси тіла два величезні детермінанти у відношенні не тільки вартість Вашого індивідуального або приватного медичного поліс допомоги, а й від наявності покриття. Актуаріїв не бачать Вашого індивідуального майбутнього, але вони сильні в аналізі цифр і тенденцій. Особи в різних діапазонах мають різні ваги витрат на медичне обслуговування.

Це не можливо передбачити майбутнє для однієї людини, але коли вони переглядати статистику велика кількість людей, вони бачать певні закономірності. У них є дуже хороша ідея про те, які медичні умови, швидше за все, коштуватиме їм найбільше, і будуть робити все можливе, щоб зберегти свою компанію прибутковою. Це може означати, що вони будуть відхилити заявку. Іноді вони додадуть додаткову плату і / або ліквідувати зону обслуговування для певної хвороби.

Регулярні фізичні вправи і інтелектуальний харчування може знизити ціни для вашого здоров’я політики та продовжити час ви отримаєте, щоб насолоджуватися життям. Часто питання охорони здоров’я перебувають поза нашим контролем, але багато можна запобігти або принаймні відкладена. Регулярні огляди, їсть добре, управління стресом і цілий ряд інших факторів, які знаходяться в межах вашого контролю може допомогти вам зберегти ваші платежі охорона здоров’я нижче. Ви, напевно, мати більше контролю над вашого здоров’я, ніж ви даєте собі кредит.

Ваш вибір страхової компанії охоплення та плану

Покупки навколо дуже важливо, коли мова йде про медичне страхування. Один страхування компанія може стягувати набагато менше, ніж середня ціна на медичне страхування догляду у вашому районі, а інший може коштувати більше, ніж в середньому. Перевізник, який має кращі премію за двадцять років, не може бути тією ж страхової компанії, яка пропонує найнижчу ціну для тих, у їх сорокових.

Ви знайдете подібний дисперсії, коли мова заходить про інших франшиза діапазонах. Носієм страхового покриття, який має найнижчий низький доплати ОПЗ може мати найгірший премії за політику HDHP ОПЗ.

Висока франшиза плани з Міністерством охорони здоров’я ощадні рахунки (HSAs) відмінні бюджетні варіанти. Ці плани з’являються на поверхні мають обмежену захист. Проте, якщо врахувати всі переваги і всі витрати, ви можете виявити, що ці політики є найнижчими низької вартості вибір для вашої родини.

висновок

Багато факторів знаходяться поза вашого контролю або їх важко контролювати. Однак, ви можете виявити, що деякі речі є керованими.

Коли ви думаєте про різних місць, щоб жити, ви можете отримати страхові внески, пов’язані з кожною області. Ви можете вивчити припинення куріння або ваги системи управління і знайти систему, яка буде працювати для вас. Ви повинні ходити по магазинах для покриття, в різних компаніях по-різному для стягувати подібну політику. Ви не повинні зв’язатися з усіма носіями цієї служби вашому районі, ви можете працювати зі страховим агентом, який призначається з різних носіїв страхування у вашому окрузі. Нарешті, бути відкритим для високої франшизи варіанти страхування. Загальних витрат більшості людей буде менше, коли вони звертаються з витрат на дрібниці зі своєї кишені, і нехай нога страхової компанії рахунок за великі витрати.