отримувати кращі тарифи через купівлю спілки

Малий бізнес шукає доступні способи страхування своїх співробітників може виявитися покупка спілки та асоціації плани хороші альтернативи типових планах групи. Здоров’я покупки спілки, які також відомі як покупка басейни приватних некомерційних організацій, які створюються для залучення різних підприємств разом і придбати страховку плани наливом як набагато більш численної групи, ніж окремо.

Концепція цих організацій достатньо простий: чим більше – тим краще. Оскільки загальне число співробітників в таких басейнах стає досить великою, порівняно з окремими особами, альянси здоров’я купівельної мати більше влади у переговорах кращі тарифи для своїх членів. Існують різні басейни покупки, деякі з них можуть навіть дозволити особам приєднатися до них, проте в більшості випадків мінімальна кількість працюючих на підприємстві повинна бути 50 для того, щоб бізнес, щоб мати можливість приєднатися до такої купівлі альянсом. І як ви можете здогадатися, тарифи і покритті суми набагато більш конкурентоспроможними, то при покупці плану групи для одного бізнес, навіть середніх компаній.

Більшість спілок покупки структуровані таким чином:

1. Компанії-власника є особа, яка агломерати басейну меншого членів і діє від їх імені. Як правило, особа, яка встановлює правила альянс веде переговори та придбання медичного страхування зі страховою провайдерів. Є багато басейнів, де місцеве державна установа чи торгова палата виступає в якості компанії-власника.

2. Здоров’я плани часто купуються від різних постачальників, що дає басейну користувача широкий спектр варіантів для розгляду. Є правило, управляються автомобіля планів (ОПЗ, ПФО і POS), пропонованих через покупку басейнів, тому що у них є краще співвідношення між ціною і сумою покриття пропонуються.

3. Стороннього адміністратора компанії, яка, як правило, спеціалізується на медичних послуг та управління. Ця організація займається рутинних операцій на басейн, надання всіх пільг членам, що це потрібно і забезпечення належної підтримки клієнтів для ефективного розподілу послуг в рамках організації.

У кожної держави є окреме законодавство, що стосуються здоров’я альянси страхових покупки, тому дуже важливо, щоб перевірити, якщо ваш стан дозволяє таким організаціям у першу чергу. Найкращим джерелом інформації по суті справи це ваш стан страхового відділу. Якщо є можливість придбати через план про купівлю басейну, то це, ймовірно, кращий спосіб отримати дешеві медичного страхування для вашого підприємства.

У разі, якщо ваш стан не дозволяє таких басейнів, у вас ще є можливість отримати кращі ціни для груп плану при купівлі через план об’єднання. Такі плани доступні через багато професійні асоціації, такі як профспілки, асоціації випускників, кредитні спілки, торгові асоціації і різних лож.

Такі асоціації, як правило, більш високі страхові внески і менше варіанти покриття в порівнянні з покупкою басейнів. Тим не менш, це часто більш вигідно купити медичну страховку для вашого бізнесу через об’єднання плану, а не купувати його за своїм розсудом. В черговий раз, сила в цифрах, і професійні асоціації, це хороший спосіб, щоб знизити витрати на страхування. Просто переконайтеся, що ваш бізнес відповідає вимогам Асоціації ви з нетерпінням чекаємо приєднання для страхових виплат.