отримувати котирування страхування автомобіля

Покупки для страхування автомобіля не повинно зайняти багато часу. Ви можете провести годину перегляду веб-сторінок для страхових компаній та їх продукції. Перевірка веб-сайтів авто страхування, які з’являються під час пошуку, один за перше, що потрібно зробити. Гарна річ про інтернет-магазини Автострахування є те, що ви можете бачити котирування і робити порівняння відразу. Деякі страхові компанії не надають котирування через їхній сайт, хоча.

Котирування не можуть бути легко доступним і може зайняти більше десяти хвилин, щоб виробляти. Перевага отримання котирування може бути варто час, витрачений на очікування. Так як ви будете просити цитати з декількох компаній, було б розумно, щоб присвятити годину або близько того, щоб автоматичний пошук страховий поліс. Якщо вам пощастить, ви можете знайти компанію, яка пропонує страхове покриття вам потрібно за найнижчою ціною. Так, ви можете витратити кілька хвилин, чекаючи лапки, щоб знайти те, що дозволить вам заощадити сотні доларів на рік.
Що робити, якщо сайт не відображає лапках? Якщо веб-сайт не надасть вам миттєвий котирування і ви зацікавлені в хоча б одній зі своїх страхових продуктів, зверніться до служби підтримки сайту. Якщо чат підтримка доступна, поговорити з представником або агентом і попросіть лапки. Якщо ні, відправляти їм повідомлення.

Як тільки ви отримаєте лапки, друкувати їх, якщо ви не можете витрачати весь час дивлячись на екран комп’ютера, вивчаючи котирування різних типів покриття з різних компаній. Зверніть увагу на щомісячні премії та зробити щорічною обчислень. Порівняй ціни різних типів покриття, пропоновані компанією. Потім порівняйте котирування той же охоплення серед різних компаній.

Зберегти контактний номер кожного потенційного страховика, так що ви можете зателефонувати їм у будь-який час ви повинні задати питання або прояснити речі. Деякі питання, які ви могли б задати приблизно такі схеми оплати, терміни, доступні плани виплат, і наслідки прострочених платежів. Зверніть увагу, що відповіді на ці питання іноді не заявлено на їх веб-сайтах.
Ось чому рекомендується, щоб ваш телефон з вами весь час, тому що ви не завжди можете залишатися в мережі. Страховик може зв’язатися з Вами по телефону, або вам може знадобитися, щоб зв’язатися з страховиком (зокрема, той, який не надасть вам котирування, коли ви зробили інтернет-пошук).

Слідкуйте за знижками, до речі. Це гарна річ, щоб вивчити шанси отримати дешеве страхування автомобіля, який пропонує розумні суми покриття. Ви можете скористатися знижками, якщо у вас є хороша запис водіння, якщо ваш автомобіль оснащений передовими функціями безпеки, і якщо ви чуйно користувачем автомобіля. Навіть студенти можуть скористатися знижками на авто страхування, якщо вони мають хороші оцінки, наприклад.

Хоча ви повинні бути зацікавлені вартість страхування, також буде потрібно час, щоб подивитися на репутацію страховика. Які часті відгуки споживачів щодо страхової компанії? Як страхова компанія обробляє претензії страхувальника? Які відгуки страхувальників щодо обслуговування клієнтів страховика? Тепер, переконайтеся, що ви прочитали відгуки про страховика перед реєстрацією до політики.