отримувати котирування, перш ніж купувати

Молодий чи старий, всі ми мріємо про прекрасне автомобілі. Для сімей, це може бути стійким седан, який несе в собі все, що ви повинні, в тому числі всі тіла. Для молодих вільних людей, це може бути щось гаряче і потужні. Для тих з нас дійсно страждають у цій рецесії, це нічим хорошим співвідношенням ціни і якості. Дивлячись навколо ринку, кілька речей все більш очевидно з останніми даними виходить, що залишилося від нашої автомобільної промисловості. Флот продажі виросли – більше продажів, але менше прибутку. І ту ж стару, в той же старі пікапи і позашляховики ми всі поховання коли ціни на газ вибухнув знову в моді. Газ повернувся нижче $ 3 за галон, а продажі легких вантажівок зросли на майже на 18%. Коли вам потрібно вантажівка, вантажівка тільки зробить і це добре, бо в Детройті вантажівок є їх найбільш прибутковою. Готівка за драндулети програма насправді виграли зарубіжних виробників і, по правді кажучи, невеликий ринок автомобіль як і раніше як правило на користь меншого імпортних марок. Навіть номери Тойоти відновлюється після їх відкликання проблеми в кінці 2009 року. У цілому, нова-продажу автомобілів майже на 17% вище в листопаді. Промисловості пророкують, краще 2011, незважаючи на слабкі споживчої довіри. Оцінка 13000000 нових транспортних засобів на дорогах.

Так що якщо ви один з людей, які думають про новий транспортному засобі, зараз саме час, щоб почати робити невелике дослідження. Страхування це все про марок і моделей. Ті, хто актуаріїв криза номери розраховані коефіцієнти на кожну модель у причетності до аварії. Це означає, що стандартна ставка премії на основі бренду, а потім змінювалася вгору і вниз в залежності від того, хто ви і де ви живете. Це означає, зосередити увагу на двох ключових факторів. Наскільки безпечна автомобілі? і Наскільки ймовірно, будуть вкрадені?

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху відповідає за тестування всіх нових автомобілів, щоб вони були достатньо безпечними для пересування по дорогах загального користування. Вона також забезпечує зв’язок з виробниками на згадує так що, як нові проблеми виявляються, вони можуть бути виправлені до занадто багато людей отримали поранення. Якщо ви Google “safercar”, Ви знайдете результати краш-тестів і перекиданню рейтинги. Це було представлено як 5-зірковий рейтинг безпеки по марці і моделі. Пам’ятайте, що страхова галузь слід цю інформацію при прийнятті рішення про те, як встановити ставки страхових внесків. Крім того, Національне бюро страхування злочинності публікує докладні статистичні дані, що показують, які транспортні засоби були вкрадені найчастіше, і де транспортні засоби, швидше за все, бути вкрадений. Як це не дивно, найчастіше викрадаються в 2009 році були 1994 Honda Accord, Honda Civic 1995 і 1991 Toyota Camry. Перш ніж купити, будь то нові або вживані, завжди перевіряти останніми повідомленнями NICB автора.

Купівля дешевого автомобіля це все про планування вперед. Ви шукаєте найкращої наявної інформації, на якій транспортні засоби встати кращим в аварії і які, швидше за все, щоб бути там для вас, коли ви прокидаєтеся вранці. Таким чином, коли цінова пропозиція з автострахування проникнути, ви будете приємно здивовані, і може зробити вигідні покупки.