отримувати корисні поради від ваших планів охорони здоров’я

Практично всі люди, які просто не в змозі адекватно зрозуміти бізнес медичного страхування. І через це нерозуміння вважають це не просто воліють правильний тип плану медичного догляду. Є певні основи про охорону здоров’я планів, які ви повинні бути знайомі з питань, ви повинні поставити перед вибором плану здоров’я найкраще підходить для вас і вашої родини …

Перед тим, як почати процес вибору правильного планів в галузі охорони здоров’я, перше, що ви повинні розуміти, охоплення. Навіть при тому ж умови, що відносяться до невідкладної допомоги ситуація згадується в багатьох планах, це не означає, що план платить суму вартості невідкладної допомоги.

Більшість планів покриття 80% витрат, понесених у той час як інші плани до 50%. У той час як ви ходите по магазинах для планів здоров’я, постарайтеся запам’ятати, що те, що ви дійсно купуєте покриття, яке є більш вигідним для вас. Інша важлива річ, що кожен повинен знати в основному існує чотири типи планів в галузі охорони здоров’я представлені люди, які не приймають Medicare або Medi-Cal. і, найголовніше, знає кожен з цих планів ясно і вибрати кращий з них у відповідності з вашими потребами.

Страхового відшкодування: Він розглядається як традиційне страхування, які знайомі з більше і більше людей. Він платить за більшу частину ваших проблем зі здоров’ям, але не платити за медичну профілактику допомоги. Також відомо, що, страхового відшкодування не переноситься повна вартість рахунку суму, але зазвичай до обмежений відсоток. У відшкодування план, Ви можете звернутися будь-який лікар або лікарня за вашим бажанням, але не забувайте, що щомісячні премії, як правило, перевершують інші види медичних планів.

Організація медичного забезпечення (ГМО): Він охоплює масивність вашим вимогам охорони здоров’я, разом з медичні огляди, вакцинація і госпіталізація, для помірно невелика доплата. Через ОПЗ, претензії не приймаються форми є, але ви перебуваєте під контролем використанням тільки лікарі і лікарні, пов’язані з вашим здоров’ям плану. Крім того, список союзників лікарів забезпечується ОПЗ.

Ексклюзивні Організація послуг (EPO): Функції цього плану такі ж, як ОПЗ і типу також схожий на ОПЗ.

Організація бажаних постачальників (ППО): майже покриває велику частину ваших потреб охорони здоров’я протягом трохи за відвідування плату, якщо ви оберете зі списку бажаних постачальників. Звичайно, ви можете звернутися до лікаря не на списку бажаних, але ви будете мати, щоб компенсувати частину законопроекту і повинні заплатити франшизу. Деякі PPOs потрібно форм претензій.

Точок обслуговування (POS): Цей план дає вам два різних варіанти кожен раз, коли ви користувалися послугами охорони здоров’я: Перший варіант полягає у застосуванні плану як ОПЗ і другий варіант, щоб застосувати план так само, як відшкодування план . У той час як ви використовуєте свій план медичного страхування, як страхове відшкодування, ви несете відповідальність за франшизу і у відсотках від вашого отримання.

Найбільш значні чайові зовсім не чекати, поки ви захворієте, щоб прагнути плані охорони здоров’я. Ви повинні чітко розуміти, він вимагає трохи знань попереднього вивчення, перш ніж Ви можете підтвердити правильний план здоров’я для Вас. Якщо ви знаходитесь в терміновому порядку, а потім вибрати план, бездумно, так як ви будете закінчити з деякими проблемами. Бути присутнім себе, принаймні два місяці, щоб зробити ваші дослідження для вибору найкращого плану підходить для вас.

Основним кроком у виборі плану медичного обслуговування, що підходить для вас є вибір найкращого лікаря, який є правильним для вашого медичного обслуговування. Якщо у вас є лікар, як ви хотіли, з’ясувати плани, в яких лікар вносить свій внесок. Нарешті, подумайте про лікарнях та медичних послуг, потреба чи бажання найбільше. З’ясуйте, які лікарні пов’язані з якою плани. Запит на страхування Каталог для кожного плану ви стурбовані дюйма Після читання і отримати чітке уявлення вище страхової брошури, знайдіть час, щоб просити собі кілька питань, а також знайти відповіді. Якщо ви не можете знайти відповідь, або ви не виконуються з відповіддю Ви отримуєте, перейти на інший каталог охорони здоров’я.