отримувати вигоду з інвестицій алеї з змінної план страхування життя

Мінлива план страхування життя (VLIP) об’єднує інвестиційні та страхові, так само, як з динамічним план страхування (ULIP). Змінний страхування життя забезпечують гнучкість щодо смертності та економія компонентів.

Ці плани також пропонують більше ясності, простоти, швидкої ліквідності, гарантований мінімум повертається, прозоро і досить звинувачень покриття ризиків. Цей вид страхування життя дає можливість вносити в декількох варіантах інвестицій одночасно атакують ваші премії в окремі рахунки.

Як правило, додатково включають інвестиційні фонди акцій, облігацій, фонди грошового ринку, фонди акцій, або суміш їх усіх. Мінлива Страхування життя дозволяє перемикатися з одного субрахунка на інший.

Можна також застосувати Відсотки від цих інвестицій до премії, зменшуючи суму, яку ви платите. У відходячи від ULIPs, повертається оголошені страховими компаніями щорічно і не пов’язаний з фондовим ринком.

Одна частина премії розподіляється купити страхування життя. Баланс інвестується в облігації або акції. Розмір премії не може бути змінена в ході політики, але на користь смерті і економія елементів можуть бути переглянуті і змінені в міру зміни обставин страхувальника.

Ви можете збільшити страховий захист і зниження інвестиційної складової, або навпаки. Ще однією особливістю цього плану є те, що він не отримує автоматично скасовується, якщо страхувальник не сплачує страхові внески, поки внески, що сплачуються до дати відповідає вимогам політики. У відповідності з планами, страхових внесків, виплачених власнику, за вирахуванням витрат, будуть зараховані на рахунок, який веде окремо для кожного страхувальника.

Якщо все через премії виплачуються, суми на рахунку страхувальника, Вам буде нараховано річних якої буде гарантовано на весь термін політики. На додаток до цього гарантований дохід, якщо все через премії виплачуються; індивідуальному рахунку страхувальника може заробити додаткові повернення в залежності від досвіду у відповідності з планом.

Існує можливість оплати додаткових (долівка) премії без збільшення ризику кришкою в тій мірі, від загального числа основних премій, виплачуваних у відповідності з політикою. Премії можуть виплачуватися регулярно в один рік, раз на півроку, щоквартально або щомісячно (через режим тільки ECS) інтервали протягом строку дії поліса. Страхової суми становить від 10 до 30 разів в річному численні премії, в залежності від віку вступу.

Є два типи змінних плани страхування життя – участь і не беруть участь. Участь плани пропонують гарантований дохід, у той час як без участі плани пропонують річний бонус в кінці кожного фінансового року на додаток до гарантованою прибутковістю.

Мінімальна сума запевнив 50000 рупій або 10 разів в річному численні премій, що вище для в’їзду у віці до 45 років. Після цього віку, максимум 50 000 рупій або 7 разів в річному премії.

Поповнити премії допускається протягом усього строку. У разі смерті страхувальника приймає рішення про збільшення його внеску через одноразовий поповнення, максимум до 3 відсотків звинувачення можуть бути відняті з поповнення. Продукт також передбачає кредити до 60 років (%) відсотків балансової в певній процентній ставці.