отримати факти про коротких медичного страхування термін

Короткий термін медичного страхування є відмінним продуктом для тих, перехідні періоди між роботодавцями. Політика пропонує варіанти на кількість місяців ви хочете охоплення і деякі дозволяють одноразовий оновлення без уточнення питань про охорону здоров’я. Це особливо важливо, тому що читайте уважно кожне додаток.

Сьогодні ніхто не може дозволити собі обходитися без медичної страховки. Якщо ви вважаєте, що за тиждень у реанімації може працювати понад $ 250 000, великої аварії або хвороби може знищити все ваше фінансове майбутнє. Ще менш катастрофічні проблеми зі здоров’ям можуть затримати Вас протягом багатьох років. Медичне страхування є єдиним доступним способом впоратися з більшістю проблем зі здоров’ям. Якщо ви розробляєте серйозною медичною проблемою, коли ви не мають покриття, страхові компанії можуть відмовити або відкласти майбутнього покриття у зв’язку з уже існуючими умовами. Іншими словами, ви не хочете піти ще на одну мілісекунди, якщо у вас є вже існуючі умови, так як з безперервне покриття Без зволікання в охопленні, вже існуючі умови не має ніякого відношення до вашої ситуації, але якщо у вас навіть миттєве упущення в покриття може зробити ваші вже існуючі умови охоплення питання.

Коли ви вийдете на роботу, ви отримуєте можливість на страхове покриття COBRA. Ці плани часто досить дорогі, але дуже корисно, якщо у вас вже існуючими умовами здоров’я. Якщо ви і ваша сім’я здорові, то короткострокова політика може означати сотні доларів заощаджень для вас, коли ви порівнюєте ціни на COBRA. Якщо у вас є вже існуючими умовами, Ви не можете бути в змозі отримати охоплення. Що робити, якщо діти здорові, і ви не? Потім накрити дітей з короткостроковим медичного страхування і нести COBRA покриття для себе. Ця економія може все ще бути істотною.

HIPPA гарантує, що Ви маєте право купити охоплення і звільняються від раніше існуючих умов виключення, якщо ви будете слідувати декільком кроків. Ви, мабуть, було 18 місяців безперервного покриття за планом групи, використовуйте будь-яку кобра, не мати право на Medicare або Medicaid і подати заяву протягом 63 днів втрати попереднього покриття. Пошук хорошого охоплення здоров’я в цей період важливо, щоб ті, чиє здоров’я є далеко не досконалим.

Якщо ваша потреба тільки між робочими місцями, між коледжем і ваша перша робота, після виходу на пенсію, але не зовсім в Medicare, або поки ви чекаєте план ваш новий роботодавець, щоб почати, а потім короткострокові медичне страхування може бути тільки те, що вам потрібно. Премій часто набагато дешевше, ніж традиційний план охорони здоров’я та охоплення майже негайно в більшості випадків.

Якщо ви визначили, що у вас є потреба, яка довший, ніж короткострокові кришку політики в галузі охорони здоров’я, розглянути план з медичним ощадний рахунок і високу франшизу. Цей тип плану особливо гарний для тих, які рідко ходять до лікаря. Як план заощаджень зростає, ви збільшуєте ваші франшизи, і, отже, зменшити виплати премії ви ще далі. Не забудьте підписатися на короткостроковій політики в галузі охорони здоров’я, поки ви чекаєте для компанії, щоб прийняти Вас для охоплення. Ніхто не може дозволити собі піти навіть на один день без будь-якого медичного страхування.