отримати страховку автомобіля зазор, щоб уникнути негативного власного капіталу

Останнє, що в тебе на думці, коли ви йдете в найближчий дилерський, щоб забрати свого нового автомобіля є те, що трапиться, якщо ти списав його водіння від дилерів. Багато хто думає, що з повністю каско у них не буде проблемою. У багатьох випадках це не може бути далі від істини. Багато нових автомобілів втратить двадцять відсотків від їх вартості, як тільки ви відігнати двір, на жаль всеосяжної страховка не покриє цю амортизацію і ви можете опинитися в ситуації, коли вам потрібно знайти кілька тисяч разів замінити Вашого автомобіля, як для, як “. Це якраз та ситуація, де гарантується захист активів або GAP страхування захистить вас від цієї можливої ​​втрати.

Бо саме Повернутися на рахунок роботи GAP страхування? Основному в результаті вашого автомобіля списується, ГТВ GAP страхування буде платити розбіжності між вашим Motor виплат страхування та суми, яку ви сплатили за автомобілем. Припустимо, ви купили новий автомобіль за $ 19 995 і через два роки ваш мотор страхова компанія пише ваш автомобіль від належного до них перебувати в аварію. На жаль, вони тільки пропонують вам £ 10 000 в якості розрахункового. Якщо у вас є ГТВ GAP страхування (відповідно до загальної політикою претензій межа, який ви обираєте, коли ви берете з політики) GAP страхування буде платити £ 9995 різниця між вашим Автострахування виплати (£ 10 000) та оригінал рахунку-фактури Ціна ви оплатили для транспортний засіб (£ 19 995).

Багато людей вважають GAP Страхування як просто ще один спосіб для дилерської опанувати трохи більше ваші працею зароблені гроші. За загальним визнанням дилерів може зарядити ставки страхових внесків за їх політику, але не дозволяйте цього розміщувати вас від цього страхового продукту. Пошук по всьому інтернету, і ви швидко знайдете безліч компаній, які пропонують страхування Gap за ставками набагато нижче, ніж ви, можливо, пропоновані вашим дилером.

З більш ніж п’ятисот автомобілів щодня в причетності до аварії і до півмільйона автомобілів в рік був оголошений загальний збиток у Великобританії, ГТВ GAP страхування є відмінним способом, щоб покрити себе і тримати вас подалі від цього страшного негативним капіталом.

Як і в інших ‘спокій’ страхові продукти, є хороші шанси, ви більше ніколи не знадобляться, щоб зробити заяву, але для тих, хто опиняються у становищі, що їх машина була списана і виплата страхової компанії не дотягує їх очікуванням, GAP страхування може бути відповідь на їхні молитви. Всі знають, хто є страшилка про втрату грошей, коли вони потрапили в автомобільну аварію і в ці часи глобальної кредитної кризи, нові автомобілі, здається, втрачає свою цінність швидше, ніж будь-коли, ще одна причина, щоб розглянути GAP страхування, коли Ви купуєте новий автомобіль. Перед тим як підписати на пунктирну лінію в дилерському однак, переконайтеся, що ви робите вашу домашню роботу, шукати в Інтернеті, і ви, мабуть, врятувати себе від сорока до сімдесяти відсотків за аналогічною політики.