отримати повну прибуток від інвестицій з Medicare Медігеп політики

Є 12 Медігеп планів, позначені через L. З цих планів, пропонованих до 2006 Зміни набрали чинності, тільки H, I і J запропонував рецепт покриття наркотиків. Три плану є франшиза, а також співстрахування, щоб покрити 50 відсотків пільгового лікарського забезпечення. Кожен з планів також була кришка для оплати пільгового лікарського забезпечення, з кришкою план Дж встановлена ​​вище, чим або план H або я планую. Якщо ви були зараховані в одну з цих трьох планів до 2006 року, Ви маєте право зберігати його. Будь-яке надходження в Medigap після 2006 року не може отримати рецепт покриття наркотиків через Medigap.

Якщо у вас є Medigap політику, яка включає лікарського забезпечення (отримані до 2006 року) у вас є кілька варіантів. Ви можете тримати Медігеп план і зниження надходження в Medicare Частина D користь наркотиків. Іншим варіантом є відкинути існуючий план страхування Медігеп і підпишіться на іншу Медігеп план, який не пропонують покриття відпускаються за рецептом ліків. Тоді ви, матимуть право вступати до Medicare Частина D.

Це, однак, повідомив, що ви повинні пройти через політичні заяви, перш ніж вирішити, щоб вибрати один найбільш відповідний варіант для вас. І для концерну страхувальників можна сказати, що всі плани з тим же супровідний лист, незалежно від того, який страхової компанії продає його повинні охоплювати ті ж переваги. Як, наприклад, можна сказати, що всі політики План E мають однакове покриття вигоду незалежно від страхової компанії його продажу. Проте слід мати на увазі, що кількість премії може змінюватися в залежності від компанії. Таким чином, ясно, що політика Медігеп допоможе вам багато, щоб заплатити за частину медичних законопроект, який виключений з вихідного покриття Medicare. Але річ, ви повинні знати, щоб вибрати правильний план, який підійде вам найкраще. Тому, будь ласка, прочитайте пропозицію документів, перш ніж вибрати для вас.

Крім того, є одна річ, слід зазначити, що, щоб отримати вступив для доповнення Medicare плани дуже важливо для людини, щоб бути бенефіціаром Medicare Оригінальна частина А і частина У плани. Крім того, є також деякі інші фактори, щоб бути добре на увазі. Один з них є те, що Медігеп плани тільки додаткове страхування планує Original Medicare, і тому ці плани повинні завжди супроводжувати початкові плани Medicare. Насправді річ у тому, що якщо особа, яка є бенефіціаром Medicare доповненню планів перемикається на будь-який інший план, то він більше не буде мати можливість використовувати переваги цих політик, якщо він не перемикається назад Original Medicare.

Крім того, що, хоча політика Медігеп продаються і управляються приватними медичними страховими компаніями тільки, але до цих пір немає окремого страхова компанія не може змінити переваги будь-яких Медігеп плану. Це означає, що якщо Ви купуєте Медігеп політики від будь-якої компанії, ви впевнені, щоб отримати ті ж переваги, які передбачені іншими компаніями за той же план. Але в цьому відношенні важливо відзначити, що страхові компанії можуть вільно виправити премії зарядні пристрої для Медігеп плани самі по собі.