отримати незалежну агента або брокера в галузі страхування на вашому боці сьогодні, вони можуть заощадити $ $

Кожна страхова компанія має різні способи збуту своєї продукції для вас. Великі компанії рекламу на телебаченні, радіо, інтернет тощо. Поняття викидаються, щоб виділити компанію відмінностей, таких як аварії та травм вибачення, лояльних клієнтів знижками, і навіть покриття для тих клієнтів, які там важко розмістити. Стільки варіантів не так? Ви поняття не маю! Для кожної великої компанії, яка рекламує Є принаймні десять інших страхових компаній, які працюють через брокера-канал агента, які пропонують подібні покриття за розумними або навіть нижчими ставками. З урахуванням усіх цих варіантів, як ви можете бути впевнені, щоб отримати кращий і найдоступніший з охоплення економія на обслуговуванні клієнтів?

Більшість людей побоюються, що менші страхові компанії не буде в такому ж хорошому позиції виплатити претензій. Це законний проблему, яка може сильно вплинути на обслуговуванні клієнтів. Правда в тому, що страхова компанія в більшості держав перевізник повинен бути платоспроможним означає, що вони повинні бути в змозі розумно виплатити претензій. AM Best рейтинги і такі визначення фінансової стійкості компанії з рейтингами AA бути хорошим і В є менш стійким. Ці рейтинги приведе вас повірити, що оцінка компанії буде краще для вас. Але пам’ятайте, страхування це все про оцінці ризику. Велика компанія, можливо, можуть мати більший ризик, чим менше компанія, і ми сподіваємося портфелі страхувальників різноманітні достатньо, щоб покрити низький відсоток втрат, які можуть статися. Невеликі компанії діють так само, але в менших масштабах, а іноді і особливо під час катастрофи меншого компанія локалізована особистого регулятори, які можуть обслуговувати своїх клієнтів зі швидкістю, яка може конкурувати з більш великими конкурентами. Бачачи, що розмір і рейтинги можуть практично не мають загального впливу для вас, що ж це означає, що ви повинні робити? Він як і раніше означає те ж саме, що ви повинні ходити по магазинам навколо для ваших потреб страхування.

Тимчасові обмеження не дозволяють багатьом з ретельного вивчення страхових компаній. Подивимося правді в очі, ми всі ведуть напружену життя, і, хоча в ідеалі ми хочемо, щоб досліджувати все, що ми робимо, це не завжди можливо. Агент є час, насправді для життя, вони гарантують, що вони будуть ретельно дослідити, де їм місце Ви могли бути впевнені у виграші. Їх функція полягає в інтелектуальній обробки претензій до страхових компаній, бути першою лінією оборони, коли у вас є питання або проблеми, і тримати вас в курсі всіх можливостей буяють в страховому світі. Наявність агента на вашому боці роботи з Вами, як з дисконтної карти або членство в страховій світ, тому що ви завжди будете мати професійний персонал присвячені оцінці вашої страхової має заощадити гроші.

Перш ніж звертатися в перший агент ви знайдете, що це також важливо зрозуміти різні типи закладів або брокерські, які існують. Наприклад, великі компанії мають агентів, які працюють виключно для них означає, що вони не збираються бути в змозі виконувати будь належної обачності для вас і магазині ви навколо. Незалежні агенти мають відкриті агентські угоди представляти більше, ніж просто один носій якого конкретного типу страхових брокерів у той час як, насправді працюють, і представляти вас. Брокери не представляють ніякої одному носії та їх кінцевою метою є поставити вас з кращою компанією для ваших потреб. Знайти компанію, яка є гібридом незалежного агента, який може запропонувати Вам додаткові пільги при розміщенні ви з компаніями, вони безпосередньо представляють, коли приходить час для обробки претензій, і брокер, який працює на вас. Тому що великі страхові компанії мають досить пристойні послуги з обробки заяв Так чи агентських відносин існує чи ні, ви все одно будете отримувати рівень обслуговування клієнтів ви очікуєте, коли маємо справу з брокером

Так що тепер ви знаєте, і знання це сила. Приєднайтеся до агентству сьогодні! Відвідайте www.EI2agency.com – чудово різними агентства – гібридна страхового агентства ви так довго шукали!