отримати найкраще з вашої пенсії

Для того, щоб отримати максимальну віддачу від ваших ірландських пенсійного плану важливо, що деякі міркування враховуються на регулярній основі. Ця стаття надає читачам поради, як найкращим способом досягнення цієї мети.

Важливо, щоб контролювати ваші пенсійні того, щоб встановити, наскільки добре він виконує, і вносити зміни у разі потреби.

Нижче наводиться список питань, які необхідно задати при виборі, щоб почати пенсії:

-Який вид пенсійного плану буде найкращим чином задовольнити мої потреби?

-Скільки мені потрібно зберегти для того, щоб на пенсію?

-Як я буду діяти з метою задоволення доходи цільових (тобто терміни / вкладу вимог)?

-Що я можу очікувати з точки зору моїх пенсійних планів пов’язаних зарядів (тобто регулярні щорічні внески? Або, одноразові налаштування звинувачення?

-Do збільшення суми внесків з інфляцією? У будь-який платний тут?

-Скільки ж напрямку страхувальнику протягом багатьох інвестиційних фондів?

-Чи є у постачальника пенсійного дозволяють Переміщення між фондами і там обов’язки, застосовні до цього процесу?

-Що таке припустив, майбутня вартість пенсійну політику, припускаючи, впевнені темпи зростання, на рік?

-Що станеться, якщо страхувальник не в змозі працювати, або вмирає?

-Яка ступінь гнучкості чи пенсійна політика є? Є вклади свят доступні на політику?

-Можна внесок кількість бути змінені в ході політики?

Ви повинні намагатися, щоб почати пенсійну політику якомога раніше. Чим раніше пенсійного плану буде запущений, тим більше ймовірність побудови значні гнізда яйце, це означає, що як політика збільшує вартість, тим менше суми внесків, вам доведеться зробити для того, щоб забезпечити успішну пенсію.

-Переконайтеся, що ви робите регулярні перевірки вашої пенсії, щоб вона виконує весь свій потенціал. Якщо ви ще не отримуєте їх, переконайтеся, що ваш пенсійний постачальник посилає Вам регулярні оцінки, пов’язані з вашої політиці.

-Дізнайтеся якомога більше інформації, як ви можете до початку пенсійної політики. Наприклад, попросіть постачальників список пов’язаних з ним витрат.

-Якщо ви нічого не розумієте про вашу політиці, не забудьте обговорити питання або з вашої пенсії постачальника, або з незалежним фінансовим консультантом.

-Ніколи не думайте, що ваша пенсійна політика перебуває на шляху до виконання ваших потреб виходу на пенсію, роблять регулярні огляди і збільшити свій внесок, якщо це фінансово життєздатними це зробити.

-Ніколи не лякайтеся фінансового жаргону, задати питання про будь особливостях вашої політики, що ви не розумієте, для того, щоб найкращі рішення, що стосуються вашої майбутньої фінансової безпеки.

-При плануванні майбутнього переконайтеся, що ви пояснюєте всі попередні пенсії ви, можливо, Зокрема, проводяться професійні пенсії, що вам більше не сприяють. Для того, щоб дізнатися вартість будь-яких вже були пенсій, зв’яжіться з пенсійним адміністратором. Тоді, як тільки у вас є груба оцінка його вартості, запитати, чи є ви в змозі перевести кошти в нову пенсійну.

-Пам’ятайте, що ви можете претендувати на державну пенсію, з тим щоб з’ясувати, звертайтеся до Департаменту соціальних справ та сім’ї.

Як стежити за своїми пенсійними:

При купівлі пенсійного плану, що це життєво важливо забезпечити відповідність схемі, проте, робота не закінчується в момент покупки. Подібно до того, як важливо, як вибір правильної політики, в першу чергу, є постійний моніторинг політики, коли він буде на місці. Регулярні огляди служити, щоб допомогти вам встановити, наскільки добре ваш пенсійний працює для вас.

Ця стаття заснована на власних спостереженнях автора і досліджень і не пов’язаний ні з третього партійними організаціями.