отримати кілька цитат зі страхування життя

Ви можете знайти більш дешеві страхування життя зараз?

Це правда, що статистика показує, американці живуть довше і більш здоровим життям, ніж вони зробили, навіть 10 років тому. У конкурентній клієнта сучасного бізнесу, топ страховики визнають, що вони можуть використовувати ці статистичні дані для більш низькими ставками. Таким чином, ви можете бути здивовані тим, Bery наскільки доступною премій в ці дні.

Крім того, маркетинг в інтернеті та інших комп’ютерних технологій, насправді зробив його менш дорогим для топ страхових компаній для ведення бізнесу. Що це означає для вас, в тому, що компанії можуть перейти на економію для споживача.

Останній, інформація настільки доступні вже зараз. Смарт споживачі можуть просто заповнити коротку форму, щоб порівняти кілька цитат. Як носії дозволити собі бути більш дорогими, ніж всі їхні конкуренти?

страховики мають різні ставки

І все ж, ми зробили деякі цитування самих себе, і були здивовані нашими результатами. Ми привели 40-річного чоловіка на 20-річний термін з політикою з нагоди втрати годувальника в розмірі $ 100,000. Щорічні премії різниця склала $ 300 між найдешевшою політики і найдорожчий. За 20-річний контракт, це означатиме нашу заявнику довелося б витратити $ 6000 більше за найвищу ціну політиці, ніж він міг витратити на найнижчі ціни на політику!

Всі вони були великі, високо оцінили страховики. Охоплення були б ідентичними незалежно від того, яку політику людина взяв. Він не буде мати ніяких підстав, щоб хотіти витрачати більше грошей на таку ж захист!

Що це говорить нам, є те, що розумний споживач повинен порівняти ставки по страхуванню життя перед покупкою. Звичайно, страховики дивляться на багато чинників, коли вони встановлюють тарифи. Загальні критерії андеррайтингу здоров’я, місце розташування і рід занять. Це може зайняти деякий час, щоб дзвонити з приводу багатьох різних страхових компаній або агентів з цією інформацією, і це дійсно може зайняти багато часу, щоб встановити кілька зустрічей тільки, щоб отримати цінову пропозицію.

порівняння Котирування по страхуванню життя простий

Але ви можете порівняти цитати без усього цього незручності. Використовуйте безпечні, форму онлайн-цитати, щоб ввести інформацію в одному часі. Кілька страховиків буде використовувати цю інформацію для відправки вам їх котирування цін! Оскільки це так просто порівняйте ціни та плани в Інтернеті і знайти оновлену інформацію про фінансову стійкість кожного страховика, я не можу зрозуміти, чому будь-який споживач не хотілося б порівняти ціни в магазинах, перш ніж він або вона дістала тривалим терміном контракту життя страховий поліс.

Звичайно, різні типи покриття може бути різним цінами. Так що якщо ви представлені варіанти, переконайтеся, що ви розумієте, чому один тип витрат більше або менше іншого типу. Наприклад, політика грошової вартості буде коштувати більше, ніж довгострокова політика з реального грошового еквівалента. Все життя, яка є постійним, коштує більше, ніж термін, який носить тимчасовий характер. Якщо ви хочете додаткових можливостей і переваг, це може бути штраф платити більше за них. Однак, якщо ви знаєте, що ви порівнюєте те ж покриття від різних страховиків, то просто зареєструватися з дешевшим страховиком!