отримати захист зруйнованої мрії викликано самозаспокоєння страхування життя

Маргарет Дональдсон сиділа у вітальні її смарт-3 спальні будинку біля Фулхем Роуд у Лондоні. Її очі були водянисті і руки тремтіли, коли вона, нарешті, підписали документи продажу будинку її, того самого будинку, де її життя, її мрії і її надії пустило коріння.

Вона згадала, коли, майже десять років з того дня, коли вона, адміністратор в невеликій компанії вийшла заміж за Майкла, який був менеджер з продажу в її компанії. Вона згадала день свого весілля, клятви, її друзі, її відносини, все. Її медовий місяць з життям тільки починалася.

Здавалося, тільки вчора, коли Майкл схопив її на руки і поніс у цьому самому будинку. Майкл був настільки чарівним, повний веселощів і енергії і ніколи не було нудно в житті Маргарити.

Маргарет згадала часи, коли вона принесла її двох синів, Давида і Йонатана, в їх житті. Вона згадала радощів піднявши два хлопчика і як Майкл допоміг їй у своїх батьківських обов’язків на кожному етапі шляху.

Майкл був хорошим чоловіком і добрим батьком. Він не шкодував грошей, щоб його сини пішли в кращу школу, він працював понаднормово, щоб погасити іпотеку на своє скромне майно. Він зробив все що в його силах і вміння тримати родину щасливою. Маргарет ніколи не відчував необхідності працювати при цьому вона не розвивати нові навички життя.

А потім, абсолютно несподівано, життя Маргарет змінилося назавжди. Майкл був діагностований з агресивним типом раку. У лікарні зробили все можливе, щоб вилікувати його, намагалися хіміотерапія, променева і т.д. Нічого не допомагало і протягом місяця, Майкл помер, залишивши рідних і близьких.

І це, коли медовий місяць з Маргарет життя дійсно закінчилася.

Всякий раз, коли годувальника в будь-якій сім’ї вмирає, все зводиться до грошей. Майкл не захистив себе матеріально і не мав ні медичного страхування, ні життя кришкою. Він завжди вважав, що він був занадто молодий, і було б те, що він би обійти. Він не залишив сильно відстає. Навчання і витрати на проживання з’їв його зарплату, і все, що залишилося в будинку. Саме місце, де Маргарет жила своїм життям, і тепер вона була змушена продати.

Маргарет довелося продати будинок, щоб заплатити борги. Були через плати за навчання. Потім було, що кредитні Маргарет взяла від одного, щоб оплатити витрати на похорон. Після цього, було щоденних витрат на проживання. І не було нікого, щоб забезпечити для дому.

Якби Майкл представив для своєї родини, покриваючи себе поліса страхування життя. Все було б по-іншому сьогодні. Маргарет не доведеться продати будинок і переїхати в незнайомий район купити дешевше власності. Не допомогли б її сини піддаються суворих реалій життя в такому ніжному віці.

Її очі все ще вологим, Маргарет підписав продажу справою. Вона продала будинок за трохи менше £ 300,000. Вона б зараз використовувати половину цих грошей, щоб купити невелику 2-спальні підлозі і використовувати інші платити лікарняні рахунки та інші борги. Те небагато що, що залишалося на зберіганні в банку.

Маргарет почав життя заново. Життя, в якій вона повинна була працювати, де вона необхідна, щоб забрати нові навички і життя, яка ніколи не буде колишнім.

Це була трагічна історія Маргарет. І, всі ви знаєте, це може бути історія тисячі британців.

Якщо у вас є фінансова відповідальність за інших, ви повинні розуміти, що все може трапитися в житті, і ви повинні бути готові до будь випадковостям. Ви зобов’язані зробити це заради своєї сім’ї, щоб ті, хто залишився, про всяк випадок найгіршого має статися. Ви повинні бути захищені.